bugün

Çok uğraşa gerek yok bunun için. Bi kız tatlı ve sevecense, hayata yaşam dolu bakıyorsa zaten insana hoş gelmeye başlar. Ha fiziken ilk bakışta güzel bulunan kadın ise gazulet bir tipse insana itici gelecektir.
güzelseniz her durumunuzda, davranışınızda sizi güzel gösteren birçok detay bulunabilir. o yüzden bu başlıktakileri okumana gerek yok bebeğim.

hah gelelim sana.

hani gülmek falan yazıyorlar ya, inanma sen onlara. bugün tebessüm diyenler ağzını kapadığında daha güzelsin diyecekler.

sustuğun zaman çirkin ve soğuk, konuştuğun zaman çirkin ve çenesi düşük olacaksın.

dur dur celallenme hemen. bulucaz bi çıkar yol.. mesela öncelikle vücuttan geçmeye bak. yüzünün güzel olmadığını düşünüyorsan vücudunla ön plana çık.

mesela minyon tipliysen, tulum altına beyaz tişört giydiğinde çok güzel olabilirsin..

uzun boyluysan ve uzun bacaklara sahipsen kökle mini eteğe.

mesela saçlarına bandana takabilirsin bebeğim. üzülme sen tamam mı? seni de güzel bulan birileri çıkacak.

kendini geliştirmeye bak. kültürlü ol. kitap oku. kitap okurken her insan çok güzel olur. ve kendini üzme olur mu? arada yaz bana. dertleşelim senle. bütün erkek camiasına sövelim beraber.. hadi öptüm..
beni sevmeleri. (bkz: self determination)
diz kapağı çok seksi şey.
ince el ve ayak bileği.
bakımlı saçlar, güzel dişler bir de gamzeleri. *
onu bunu bilmem de neyleyim ahu gözlü olmayan hatunu. ek olarak dik omuzlu ince belli ve köprücük kemiği belirgin hatunlara puanım 10 üzerinden 15
Milyon değişkenin olduğu durumdur.. Erekte olan bir erkekte bu kriterler epeyi düşer mesela. şahsıma sorulsa soru beyniyle konuşan, cümlesiyle döven ya da bir tartışma ortamında çok bildiğini iddia eden bir erkeği göt eden hatun levelup yapar bende.
Bir omuzda toplanmış saçlardır. bunu yapanlara sebepsiz yaklaşılır.
hafif gobek yada varsa gogus dekoltesi. bide balik etli hatunlar icin dar kot pantalon. herkes laf atar bide bunlara hic dusunmezlerki o panralon cikinca lop lop yag ve selulit cikicak karsilarina.
bel gamzesi.
gülùmseyişidir.
sürekli bakımlı olması. evet.
ince ayak bileklerine taktıkları halhal.

ama böyle zarif, küçük, güzel bi halhal olması lazım.
zerafet.
dar gri eşofman ve altına giyilen dar iç çamaşırı.
sadece gerektiği zaman gerektiği kadar ve gerekenleri anlatıyorlar ya işte o zaman dünyanın en güzel şeyi oluyorlar.
Kocaman gözler, güzel bir gülümseme .
püsküllü çizme.
temizlik ve doğal davranışlardır.
zeytin karası gözlerden fışkıran delici bakışlar.kara delik misali çeker insanı kendine.ve bu bakışları süsleyecek güzel bir gülümseme.yüzdeki ufak deformeler de çok yakışır .
yanağındaki ben.
dolgun dudaklar.
temiz ve düzgün kesilmiş tırnakların üstüne konulan kırmızı oje dikkat çekebilir.
uzun beyaz zarif bir boyun.