bugün

Koyu renk rujları fırçayla sürün. Hatta makyajı da fırça setiyle yapın. Yüzünüzde kaliteli durması için şart bence. Alt kirpik diplerinize mutlaka beyaz veya ten rengi kalem sürün gozleriniz iri görünsün. Kontur yapmak için kalem kontur kullanın. Bir de her türlü kapatıcı için blender veya ıslak sünger kullanın, homojen dağılır. Kaliteli ürün alın. Make up forever iyiydi ama artık yok. Nars ya da mac alın demiyorum ama En azindan bi loreal falan alin mutlaka. Hangi birini sayayım.
Maybelline in vivid matte liquid serisi bi ha-ri-ka. Ben rebel red, nude thrill, berry boost ve possessed plumı denedim bunlara bakınca diğerleri de güzeldir diyorum herkese tavsiye ediyorum. Orange shot rengini de çok merak ediyorum bayadır kafamda.
(bkz: bir forum olarak uludağ sözlük)
Ben nemlendirici yada baz yerine güneş Kremi kullanıyorum bu tabi birazda esmer olduğum için fakat çok güzel baz oluyor.
Bugün bir arkadaş okula gelirken altın sarısı far sürmüştü gözlerim kamasiyordu baktıkça yapmayın nolur düğünde bile sürülmez o.
Çok yapmayın erkeklere zulmediyorsunuz .
Anlamadığım terimler içeren yine uymamam yapmamam gereken tavsiyeler. Doğallık iyi.
Altı üstü yüzünüze boya sürüyorsunuz, kendinizi nasıl beğeniyorsanız, kendinize nasıl yakıştırıyorsanız öyle yapın gitsin.
Erkeklerin onca iğrenç başlığından sonra gördüğüm mantıklı açılmış bir başlıktır . Bu ara the balm ürünleri bana çok iyi geldi.
Mac'ın mineralize kapatıcısından uzak durun.

Göz altlarıma badana yapmış gibi geziniyorum yeminle.

Lanet olsun aldığım güne.

Not: göz etrafındaki minik kırışıklıkları daha da belirgin hale getiriyor.
Kızlarasoruyorum.com'mu burası diye sordurtur.
Bence ne kullanirsanız kullanın doğala yakın olanı tercih edin, kendinizi güzel bulmadıktan sonra olmaz bu iş.Ve bence abartmak istiyorsanız sadece bir yerde patlatın, yanlızca dudak, göz gibi.
Not: erkekler daşşak muhabbeti yapamiyor diye çöp atsın anca.
Kullandığınız ürünlerin bir son kullanma tarihi olduğunu unutmayın. Cildinizi hastalandırmayın.
Sa kızlar. Sırf bu senenin makyaj modası bronzer diye, kömür madeninden çıkmış gibi ortalıkta dolaşmaktan bıkmadınız mı?

Allık gibi yanağınıza değil, yüzünüzün ortaya çıkmasını istediğiniz hatlarına süreceksiniz şunu.
Alnınıza,şakaklarınıza ve aşağılarına vs.
baldız makyajından uzak durun sadelik çok daha güzel.
Abartmayın. Cildinize yazık. Sürmeyin o pudraları, fondötenleri.

Göz kalemi, rimel ve ruj yeterli.
Abartmayin.
Highlighter sürcem derken disko topu olmayın.
Eğer benim gibi hassas cildiniz varsa ve katiyen fondoten, bb krem kullanamiyorsaniz -kullaninca direk sivilce yapiyorsa- iyi bir nemlendirici bulun ve onu kullanin. Tabi nemlendirici hicbir seyi kapatmiyor bu yuzden cildinize iyi bakmaniz gerekiyor. Bol su icin ve dogal cilt maskelerini yapin.
Hepiniz süper makyaj yapıyorsunuz tamam . Bu sokaklarda gezenler kim peki ulan ?
Başlık kızlardan kızlara tavsiye, yazanların çoğu erkek. Neyse biz de yazalım ki kombo olsun. Seksi olun işte yaf.
Yapmayın arkadaşlar en kolay çözüm.
Kızlar şu gözünüzün altına fazla kaçırdığınız kapatıcı ve aydınlatıcılarla Bülent Ersoy'a benzemeniz de kaçınılmaz hale geliyor.
kızlar kusmayan fondöten yok mu allasen?
pütür pütür olmayan falan.

ya o ya hiç!

bir tavsiyedir.
Bembeyaz teninize Turuncu fondöten kullanmayın, o ne öyle?