bugün

Takma kirpik kullanmayin ya cok itici.
takma tırnakta kullanmayın o da itici oluyor.

takma şey de neyse boşver onu.

yalnız kız değilim pardon.
Umarım sözlüğü süslü sözlüğe çevirdiğim gerekçesiyle çaylak olmam ama kızlar sizce de fondöteninizi boynunuza da sürmeniz gerekmiyor mu?
Yani şöyle bakılınca: yüzünüz salih amel gibi ışıldarken, boynunuz tüm pascal nouma'lığı ile duruyor. Ayıp.
Şu rimeli de abartmayın. Sürüyorsunuz sürüyorsunuz sonra böyle kirpiğinize bişeyler yapışıp kalmış gibi duruyo.
Eyeliner ınızı allah katına çıkarmayın. Dudağınızı büyük göstermek için ruju burnunuza kadar sürmeyin bir de.
eyeliner çekerken biraz az yapın allah katına çıkarıyorsunuz sonra.
Kızlar rica ediyorum bakın rica ediyorum hem kıpkırmızı ruj hem de simsiyah kalem çekmeyin. Birini tercih edin. Lütfen.
kaşınızı aldırınca aradaki ton farkını kapatmak için bir şeyler sürün pompiklerim.

bir tavsiyelerdir.
makyaj süngerleri, fırçaları boşuna üretilmiyor; fondöten olur, bb krem olur bunları kullanırken yüzünüze krem gibi sıvamak yerine makyaj yardımcılarından yararlanın.
Arada makyaj malzemelerinden ye ki biraz da için güzelleşsin.
bu sıcaklarda makyaj yapmayın valla doğalken daha güzeliz.
yapabildiğiniz kadar az müdahale edin yüzünüze. üzerini boyamaktansa bakımınıza dikkat edin. kaşınızı bıyığınızı alın, sivilceler için bi dermatologa gidin. dudaklarınızı nemlendirin çok sıcak ve çok soğukta, çatlayıp kanamasınlar. temizliğinize dikkat edin.

bu makyaj değil ama dişlerinize dikkat edin.

olduğunuz gibi güzelsiniz. hafif makyajla taçlandırın tamam.

makyajı çıkarmak için bir şey kullanmıyorsanız kremle çıkarın.
Potansiyel avlar taranıyor lütfen bekleyiniz.
(bkz: Avmaker)
Şu yaz sıcağında yapmaya değmez.
bu sıcak havalarda yüzünüze kat kat fondöten sürmeye hiç gerek yok beybilerim.

hafif bi bb krem, rimel, nude tonlarda bi ruj yeterli. hem ben makyaj yaptım diye bağırmaz suratınız,hem de 0 makyaj olmazsınız. adamlar artık hortumla yıkama düşüncelerine girmişler. doğallık iyidir. öptüm.
içimden bi türlü gelmeyen tavsiyelerdir.
Yaz sıcağında değil de sonbaharda gelin o zaman veriym.
Ha ama takma kirpiğin bitlenme tehlikesi yarattığını unutmayın.
Takma tırnak takıcaksanız takma tırnağı da törpüleyin uzun halleri hiç hoş durmuyo.
illa kalem çekmeniz gerekmiyo. Mat ve metalik farları sevin. Simli farları karantinaya alın.
Gözlerinizi ön plana çıkardıysanız dudaklarınız, dudaklarınızı ön plana çıkardıysanız gözleriniz sönük kalsın.
Rimel toparlanma yapıyorsa yani sürmeyi beceremiyorsanız şeffaf rimel kullanın. Daha doğal daha güzel.
Kaş jeli farı kalemi falan filan zımbırtılarını kullanmayın. Kalın kaş moda olabilir ama hoş değil.
Kendinizi nasil güzel hissediyorsunuz öyle makyaj yapin. Sadece temizliğine dikkat edin.
Dudaklarınız kalın, dolgun gözüksün diye ruju alnınıza kadar sürmeyin yeter. Gerisi zaten bir şekilde hallolur.
Aylaynırı gürcistan ve bulgaristan sınırına kadar değilde edirne ve karsa kadar çekseniz yeterli. inanın buna.
Yapmayın amklarım. Seni güzelsin diye sevecek olan hiç sevmesin zaten.

Ulan bi arkadaşım çocukla aynı evde kalcak diye kalıcı makyaj yaptırmıştı sabah çocuk şoka girmesin diye alakskaja.
yapmayın hemcinslerim, doğal olun.
Kızlar Maybellinenin şu rimelini tek geçerim.
Maşallah kısacık kirpiklerim dipçik gibi oluyor, arşa çıkıyor, tane tane ayrılıyor. Efso ya. Gratis mağazalarından indirimsiz 24 lira civarında.

görsel
bordo ruj sürmeyin. sürerseniz de cildinizin rengi, kıyafetiniz uygun olsun. çoğu modaya uygun diye vampir gibi geziyor yeminle. bi kıt ısırıyim mi diyecekler diye korkuyorum.
(bkz: hayırlı forumlar)
Sivilcelerin üstüne önce yeşil renkli kapatıcı sürüp kızarıklığı nötrleyin sonra ten renginize uygun kapatıcıyı tampon hareketlerle sürüp pudra ile sabitleyin kalıcılık ve kapatıcılık olarak süper sonuç alırsınız.