bugün

dengesiz olmayın. yanınızda sevgiliniz varken ya da yokken başka kızları kesmeyin. medeni cesaretiniz olsun ve de kararlı olun.
Sizi cok seven bir insan varken sacma sapan bir ozguvene kapilip daha iyisini bulurum lan ben moduna girmeyin. Terk edilince popo gibi kalirsiniz ortada.
Cool olacagım diye başka biri gibi davranmayın.
Vıcık vıcık ilgili de olmayın.
Ekstra çaba sarfetmeyin, kendinizden çok ödün vermeyin.
her kadını ananız sanmayın.
Erkeklere degil tek bir erkege tavsiyem Beni sevme. Haketmiyorum.
Delikanlılık "sesini kes" demek değildir. Bu şekilde devam ederseniz neden yalnızım? Neden sevgilim yok deyip, sap sap gezersiniz.
Delikanlılık nedir?
Not: özü odun bunların. Yine anlamayacaklar.
Uçkurunuza sahip çıkın kendinizi kızlara kullandırmayın.
işi cakalliğa vurup hoşlanıyorum demeyin.
Seviyorum ulen deyip vurun yumruğunuzu masaya tamamdir o kız senin ama ne öyle miyk miyk bi gidin please.
He bi de bakıp bakıp durmayın kızlar bildiginiz üzere yy lardir teklif etmiyor bi zahmet gidin diyin .
Yoksa kızın makarası olursunuz her an önünüzden geçer sizinle oynar ki haklı.
teey teyy. kezbanlar cenneti olmuş la bura.

tanım: eksik olsun dediğim kezban tavsiyeleri.
Lütfen beyaz atlet giymeyin.
Kareli boxer giymeyin.
Parlak ayakkabı giymeyin.
Sakal bırakın. En çirkin adam bile sakallı iken karizmatik duruyor.
Kokunuz güzel olsun.
Sesinizi iyi kullanın. Ses tonu önemli,etkileyici konuşun.
Ilgilendiğiniz hatunun pesinde gezmeyin ama ilgisiz de olmayın.

Sadece birkaç öneri.
Özgüvenli ve ciddi olun. Ama sempatik olabilmeyi de başarın. Bu kadar kadın düşkünü olmayın ucuz duruyorsunuz. Siz işinize gücünüze kafayı kırın, aşk meşk cilve işlerini kadınlara bırakın. Kendinizi yetiştirin. dolu başak gibi eğik ağırbaşlı olun ama çılgın olabilmeyi de başarın. Memur ilişkisi yaşamayın. Cabbar olun. Tuttuğunu koparan, kararlı, azimli olun. Korkusuz olun. Başkalarının sahip olduğu şeylere sakın özenmeyin ya da sahip olmak istiyorsanız adam gibi çalışın. Ota boka özenip 'uff olum..' diyen erkek iticiliğinden Allah'a sığınırım.
Herkes hayalindeki adamı anlatmış tavsiye falan değil.Kendinizi tanıyın ilk önce. Yapmak istediğiniz işi yapın, başarılı olursunuz zaten. Kimseye de hak ettiğinden fazla değer vermeyin, insanlar doyumsuz. Vaziyet böyleyken seçimlerinizi güzel yapın, üzülmeyin.
Saç uzatın.

Şöyle toplanacak kadar uzun olsun, oyşşşş.
Azmış kızların erkeklere verdiği tavsiyelerdir.

Not: saçim uzun. swh
çoq paranız olsn .s .s .s
Lan para falan istemiyorum, var para.

Saç uzatın. Ok?
bir hatun da kadının ayakkabısını öperek sadakatinizi gösterin demiyor yahu dediğim önerilerdir.
önemsenecek tarafı olmayan tavsiyelerdir.
Üstünde durmayın cinsdaşlar.
palabıyık beyler.
kendinizi bir şey sanmayın.
o omuzlar kollar bi insin.
yürüyüş düzelsin.
ne bu afra tafra hey allahım ya.*
beni dövmeyin nolur.
lutfen spor yapin beyler. yani sizden sixpack veya kasli bacaklar istemiyoruz. olsa guzel olur elbette ama onlar birinci oncelik degil hayatta. sadece selulitli kadin istemiyorsaniz sizdede selulit olmasin. ve derli toplu durun..kas degil ama gobek cikmasin allasen. sevgiliniz size tontis askim gobisini yerim diyordur sizde begendigini saniyorsunuzdur ama hepsi yalan. eritin gobekleri.
Saç uzatın, bıyık bırakın.

Sakal bırakılırsa bıyık da bırakılır diye düşündüm, o sebepten bırakmak ile kullandım.

Kas falan yapmayın.
Iğrenç oluyorsunuz.
Saç uzatmayın.

Artık bitti.
Uzatmayın.
Erkeklerden kizlara tavsiyeler basliginda ideal orospuyu tanimlamaktan vazgecin. Erkegin eline boyle baslik verirsen.10 entryden 9 u "verin" olur tabi.