bugün

bence eve gelip sorsunlar.
neden gözünüz dışarıda diye sorulmuş.

erkek doğası çünkü. milyonlarca yıllık güdü bir kerede nasıl sıfırlansın ? insanoğlu robot mu ? gözü dışarıda olması normaldir aslında. cinsellik evrimle geliyor.cinsel yönelimler şekilleniyor vs. kadınların da başka erkekleri beğenmesi normaldir. kimse kimseyi yemesin arkadaşlar. isterse kaç yıllık evli olunsun, kadın ve erkek mutlaka karşı cinslerini beğenir.

hatta tahrik olmak da doğaldır. evrim ağacının tahrik olmanın normalliği ile ilgili makalesi vardı. evlisiniz diye kendinizde düğme var mı sanıyorsunuz ? düğmeye basayım tahrik olmayayım, düğmeye basayım kimseden etkilenmeyeyim ? öyle işlemiyor o işler :d
Kinamiyo beye yöneltildi Bi soru mesela.
Ben bile olta attım bekliyorum yav.
Bana ozelden yazsin kiz sabaha kadar konuşalım. Hatta atomu dahi parçalayıp elementlerde birleştirip iyonlastiralim.
Bugün bir film izledim. Filmde gay bir karakter şöyle bir cümle kurdu. “Çiftleşme,birlikte olma mutluluğunun cezasıdır.” Sizce doğru mu ?
bir özel mesaj kadar uzaklarındayım..

mesajla başlarız, ardından bana geçeriz şöminenin karşısında uzanırken sormak isteyebilirsiniz diye düşünüyorum..
bir kızın ağzını açtırmamın tek gerekçesi olabileceği için beni ilgilendirmeyen sorular.
Bunu gerçekten fazlasıyla merak ediyorum. Bu soruyu ne gibi bir cevap alma beklentisiyle ve aldığınız cevabın ne gibi değişkenliklere sebep olacağını düşünerek soruyorsunuz? (15 yaşında, bol sivilceli, mantıktan uzak, eli pipisinde dolaşan ergenleri göz ardı edebiliriz.)

https://galeri14.uludagso...klere-sorular_1968096.jpg

edit: mesaj kutusuna saldırmayın lütfen :(
(bkz: yorgunluk)

Konu kilit...