bugün

utangaçlık, özgüvensizlik gibi sorunlara uydurulan kılıf.. yüz vermek istiyorsun aslında konuşmak takılmak bir yerlere gitmek sende birini sevmek istiyorsun ama y-a-p-am-ı-y-o-r-s-u-n. tipik bir savunma mekanizmalarından biridir bu. kızlarla düzgün iletişim kuramayan biri önce bunu başarmak ister fakat terkedilme reddedilme gibi yüksek kaygılar yüzünden kişi kızlardan tamamen uzaklaşma eğilimine doğru gider. kendini çirkin hisseden birinin sürekli aynaya bakıp takıntılarıyla oyalanması ya da bunu hepten yok sayıp hiç aynaya bakmaması gibi bir şey. bu tür insanlar ya varım ya yokum, ya başarırım ya başaramam diye düşünürler. ya hep ya hiç yani..
Cinsel tercihi farklı olabilen bir erkek olabilir. Ama bu bir ihtimal. Evet.
bütün kızlar bacımdır. hepsi kardeşim.
Yüz vermemek hiç konuşmamaksa ben bu değilim.

Ama yan bakmak anlamında ise, yüz vermiyorum.
Yüzümü hanımıma saklıyorum gelecek bir gün bekliyorumm.
verebilecek başka şeyler varken neden yüz? *
Benim, sevgilim var napayim.
bu devirde olması gerekendir. siz yür verdikçe onlarda yüz bulup kaçıyorlar. kadınların erkeklerden en iyi olduğu nokta çok sevse bile çaktırmaması kendini gizleyebilmesi. bunun için kadın beyni ile erkeklerse hormonlarıyla hareket eder.
Ben.Gay falan değilim yanlış anlamayın sadece yüz verip egolarını yüceltmiyorum.
Maldir.

Her cicekten bal almak lazimdir.
Cool olmaya çalışıyordur.
götü kalkık egoist türk kızına karşı herkes bu erkek gibi olsa 1 ay sonra kızlar ağır depresyona girer. girmezse neyim amk. 3-4 ay sonra da kampüs çıkışlarında, cadde köşelerinde erkeklere laf atar kıvama gelirler.. teneke tipler için bile kırk takla atan yurdum erkeği yüzünden en tipsizi bile ''benim amım var ya biliyo musun s. s.'' ''prensesim ben'' kıvamında dolaşıyor.
Gördüğüm kadarıyla sözlükteki tüm erkekler böyleymiş. Açılan başlıklar da zaten zall ın kodlattığı bir program tarafından oluşturululuyor.

Muma koduğumun abazanlarına bak sen.
Kalbi kapalı adam, illa sevgilisinin olmasına gerek yok kalbinde biri vardır,aklında biri vardır,düşündüğü biri vardır ve düşündüğüne sevdiğine saygı ve sadakat nedeniyle bir başkasına acı vermektense uzak durur.
Yüz verince astarını isteyen insanlar yüzünden bu hale gelmiştir muhtemelen. Biriyle flört ederken eline "to-do-list" şeklinde kendini değiştirmesi beklenen konularda tez yazan kızlar yüzünden bir süre sonra umursamamaya başlamıştır. Aynı şeyi yapanın erkek versiyonu da var tabii, kızı da erkeği de iğrenç derece itici geliyor bana. Biraz çekingen, biraz korkak olmam yüzünden çok fazla kızla flört etme şansına sahip olmadım ama beş kızla flört ettim şu ana kadar, beşi de bir ilişkide problem oluşturmaması gereken salakça şeylere takılıp bu konularda damarıma bastılar sürekli.

ilişkin olacaksa(arkadaşlık, kankalık, fuckbuddylik, sevgili olmak vs hepsi dahil) karşındaki insanın hobilerini, inancını falan köpek gibi sorgulayıp kökten değiştirmeye çalışmazsın. Belli uyuşmazlıklarda düzgün düzgün iletişim kurup ortayol bulursun ve rahat rahat bir şeyler paylaşmaya devam edersin.
Kazanacak erkektir. Cunku kizlar takilmamaya hayranlar.
Çünkü kız ygs barajını geçmemiş. Esmer bir kızdır.

Beyaz olsa...

Gözleri renkli görse. ..
Egolu erkek olarak tanımlarım ben onu öyledir yani.
her gördüğüne sulanan kişiliksizlerden değildir.
Sosyal fobi, asosyallik, çekingenlik var mı önce bakılmalı. Yoksa yüz vermediğine kanaat getirilmeli. Yani bakıyorsun kız ayy mert çok cool ya kimseyle konuşmuyor yüz vermiyo diyor. lan mert konuşmak istiyo da konuşamıyo, özgüvensiz, utangaç mert.. millette cool zannediyo.
Küpesi olabilir.
benimdir. zaten çirkinim diye takmıyorlar. ben niye takayım değil mi ?
vurdurmuyorsa cool erkektir. tam ben.
En güzelidir. Cooldur, aurası yeter.
Cool, karizmatik, yakışıklı falan sınıfına giren erkektir.
Zaten kızların peşinden koşan erkek muhtemelen tipsizdir ki peşinden koşuyor.
Yakışıklı adam böyle şeyler ile ilgilenmez.