bugün

kızlar adam değildir.**
sözlükte mesajlaşılan kızla, toplamda 5 altı mesaj da, olay sevişmeye kadar gidebilir, ve sevişebilirsiniz, bunu bilin istedim, yeni bir tespit değildir. sadece yeni paylaşılmak istenmiştir. yani neymiş sözlükteki bazı kızlar çok sevişgenmiş. sonra kızlar vermiyor bilmem ne diyorsunuz, ulan 6 mesaja veren var be.
o kadar üşengeç kızlar vardır ki, işemeye bile üşenenler vardır, hatta al bunu eline hadi işet de gel diyenleri bile vardır. yani bir şeyi bekleyeceksen hatundan bekleme, git adım at sen et yap yani.
Bizden daha akıllı felan değiller. Filozoflara bilim adamlarına felan bakın anlarsınız. Toplumsal baskının olmadığı toplumlarda bile bilimde kadınlar geride. Bunun dışında biz daha akıllıyız diye dolaşan kezbanlara dikkat.
Abazanlik seviyesi olarak erkeklerden daha üsttelerdir. ancak, bizim toplumda bi erkegin bi kizi reddetme ihtimali az oldugu icin bu abazanlik cok gün yüzüne cikmaz.

not; kiz lisesi mezunuyum ben, bilimsel konusuyorum.
senin paran yoksa hiçsindir. onun parası yoksa da kumbarası vardır.
limitsiz kredi kartlarına bayılırlar.
bazıları çok tatlı, bazıları, çok güzel, bazıları büyüleyici, bazıları sevişilesi, bazıları sadece hoş muhabbet edilesi, bazıları hunharca birlikte gülünesi, bazıları dokunmaya kıyamayacak kadar fena. ve bazıları ve diğer bazıları ve diğer diğer diğer bazıları.
kız öğrenci evlerinde iç çamaşırlarıyla dolaşılmadığı ve o sexy yastık savaşları yapılmadığı. ne zannediyorsunuz bizim evi lan.*
Kızların saçları bile kırılır gerisini siz düşünün.
sevdiğini belli edersin, kendisi de sana ümit verir, sanırsın o da seni seviyor. arkasından koşturur seni, tabi sen de körkütük aşıksın, hiç tereddüt etmeden peşinden gidersin. sonra bir an gelir ki o an senin kalp atışlarının yavaşladığı andır. bir sevgilisinin olduğunu anladığın andır o an. ardından hayal kırıklıkları akar gözlerinden. ve ''çekip gitmek gerek bazen'' şarkısını söyleye söyleye usulca uzaklaşırsın kızdan.
kızların unutma duyuları yoktur.
bir kız makyajsız güzelse harbiden güzeldir, makyajla güzelse "gideri var"dır; ama makyajla bile çirkinse "halı saha da stoper oynar mısın kanka?" dır.
gün gelir size harbiden pas verir, sinyal yakarlar. bu apaçık işarettir. hoşlandığını sanırsınız sizden...
fakat birgün olur aslında sizi hiç iplemiyordur.

anlaşılamazlar.

anlamaya çalışılmamalılar.

bence onlardan kaçılmalı.

onlara ne kadar uzaksanız o kadar iyidir.

trip yok, devamlı kavga etmeye çalışan tüm enerjisini buna harcayan biri yok, gönlünü almak zorunda olduğunuz biri yok, sinemaya/tiyatroya gidelim şunu yapalım bunu yapalım deyip duran kafa siken kimse yok...

makyajı çok kaçırdıklarında asla, sen makyajsız daha güzelsin demeyin. dürüst olun yoksa makyajsız bok gibi oluyorlar ve içinizden keşke öyle demeseydim diyorsunuz. adam gibi çok yapmışsın da demeyin. ona öyle bir söyleyin ki durumu yani kibarlık ve naziklikten başka birşey olmasın o söyleyişte.

aşırı iltifat etmeyin. götleri atmosferin katmanlarını felen aşıp gidiyor uzay boşluğuna. az ve öz hak ettiğinde iltifat edin ki siz iltifat etsin diye hoşunuza gidecek şeyler yapmaya çalışsın.
biz daha zeki olduğumuz için muhtemelen bizim gidip geldiğimiz yollarda geriden geldiğiniz için yakalanıyorsunuz.
hiç bir kız sapına kadar dürüst değildir yeterince sevmiyorsa öyledir .
kaybetmekten korkmadığımız insanlara karşı dürüstüz.
geçmişte 10 kişiyle çıktık dediysek 17 18dir.
çok iddialı olacak ama içgüdü ve alt bilinçlerinde kendilerini teşhir etme ve mahremlerini sergileme merakları vardır. bunun eteğini üstten bir fazla kıvıran kızdan tutun da nüdist olarak topluluk içinde bulunana kadar çeşitleri vardır. bu tezime de yanlış diyen herkesle de tartışmaya hazırım.
kaybedeklerinden korktukları kimselere yalan söylerler ve vicdanen hiçbir rahatsızlık hissetmezler.
akıllarıyla ve mantıklarıyla hareket ederler, dikine gidebilecekleri bir dikleri yoktur.
Yürürken size bakmasalar dahi karşıdan gelen kızı kestiğinizi anlarlar.
boş entry şakasını yapan var mı ?

kız cinsiyeti bir insan çeşididir.
seviyorlar.
siz onları severseniz onlar da çok seviyorlar.
sadece bırakıp gitmeyecek olmanızı istiyorlar.
hepimiz içten pazarlıklıyız. safım diye geçinenlerimizden korkun.
Profesyonel yalancıdırlar, evet evet hepsi. Ama bu yeteneğini az kullananlar biraz daha tehlikesizdir.
tuvalete girdiklerinde onlarda osura osura sıçıyorlarmış beyler... Evet gerçekten çok ilginç

O zerafet bunu yapmamalıydı...
bazıları hiç yüz vermeyecekleri insanın ilgisini hissettikleri zaman, onu asla kabul etmeyeceğini bile bile o insana karşı salağı oynar ve ilan-ı aşk seviyesine getirinceye kadar muhabbet eder, sonra da ben seni arkadaşım olarak görüyordum deyip sıyrılır işin içinden. ego tatmini midir nedir bilinmez çünkü eh işte dediğim kızlardan tutun da bayağı bayağı güzel olan kızlara kadar çoğunda gözlemlediğim bir durumdur bu.
gördüğünüz bildiğiniz gerçekte olanın sadece yarısı.