bugün

acı bir gerçektir ama herkes güzel yakışıklı birisinin sevgilisi olmasını ister.
tabiki kimse kuzulet gibi birini istemez.
cevabı çok basit olan sorudur. evet, kızlar tipe önem verirler. saç, sakal, giyim kuşam hepsine önem verirler. vermez gibi yapsalar da verirler aslında.
karakteri zayıf kızsa, gerçekten sevmişse önemsemez tipsizliği önce. ama zayıf karakterli oluşundan mütevellit yakışıklı bebeler yazmaya başlarsa gevşemeye başlar.

kendinizi mutlu edin, kafanızı karıştıracak, götü başı oynayacak ya da oynama potansiyeli ortaya çıkacak hareketler yapacak kızlara yaklaşmayın.
Verirler. Ama tipten çok başka şeylere önem verirler.
An itibari ile bayan arkadaştan verir cevabını aldığım soru.
eğer tipe önem veriyorsa, çevrede bu kadar orantısız sevgili olmamalı. *
verirler tabiki.
görsel

bu adamın bile karısı olduguna göre cevap bellidir.
sorunsal falan değildir. kızlar da tipe önem verir.tam bu konuya cuk oturacak bir hikaye gelir halil cibran'dan aklıma...

elbiseler

"bir gün "güzellik" ve "çirkinlik" bir deniz kenarında karşılaşırlar. hadi denize girip yıkanalım" dediler birbirine. soyundular ve denize girip yüzdüler. sonra "çirkinlik" sudan çıkarak "güzelliğin" elbiselerini giydi ve gitti. daha sonra "güzellik" çıktı sudan, fakat elbiselerini bulamadı. kendini çıplak hissedip utandı ve mecburen "çirkinliğin" orada kalan elbiselerini giydi ve kendi yoluna gitti.
ve o gün bu gündür insanlar "güzellikle çirkinliği" birbirine karıştırırlar. ama yine de "güzelliğin" yüzünü önceden görmüş olanlar elbisesine rağmen onu tanırlar. ve yine "çirkinliğin" yüzünü önceden görenler elbisesi onu saklamaya çalışsa da onu tanırlar."

yani kısacası insanlar hakkında herkes yanılır. maksat insanın dışını değil içindeki iyiliği güzelliği görebilmekte.
ilk saniyelerde önemlidir. ama tam olarak önemsedikleri tip değildir, yüzün bakımlı olmasıdır.
kazıklanmadan önce evet , kazıklandıktan sonra hayır.
Kadınların tipe çok önem vermediğini güzel kızların koluna taktığı "ulan buna bile bakmış bana niye bakmadı" dediğiniz tiplerden anlayabilirsiniz.
kızlar büyüdükce yaşa değil cüzdana bakmaya başlar aralarına bi doğru orantı vardır aslında.
verenler de vardır, vermeyenler de, verenler daha çok şekilcidirler, vermeyenler ise bir ömür boyu mutlu olsunlar diye dua ettiklerimdir.
hayır vermezler. montunun iç cebi var mı? ona dikkat ederler bak.
elbetteki tipe önem veririz. para ya da sosyal statü tipin tamamlayıcı özellikleridir. tabi türk televizyonlarında dönen acıtasyon filmlerinde ya da dizilerinde hep bir taraf eksik lanse edilir. izleyen de onun eksikliğini kendine yontar. yapmayın etmeyin bu kadar çok film izlemeyin. hadi izlediniz bari etkisinde kalmayın. hadi kaldınız etrafa yansıtmayın.
kızların önem verdiği tek şey tip bana kalırsa.
önem vermiyeni bulursanız onu bana verin bişey test etcemde.
Sadece önem vermezler.ayrıca direkt verirler.bazıları tabi.baziları biraz bekler öyle verirler.
evet verirler,tipin kalple veya ruhla alakadar olduğu inancına sahiptirler, yani kalbi,ruhu güzel insanın dışıda güzeldir, içi çirkin olanın dışıda çirkindir inancı mevcut doğrumudur bilemiyorum, tabi birde elalem
ne der'cilerde var.
kişisine göre değişen bir sorunsaldır.
Günümüzdeki tiplerin geneli tabiki 150lik boylarıyla biskolata erkelerinin yolunu gözler.Ama azınlıkta olsa bir kısım kızlarımızda tipten çok düşünce,bilgi dağarcığına önem verir.
Kimi verir kimi vermez. At gibi sarışının bi tane at hırsızıyla çıktığı şahsımca gözlemlenmiştir.
kızdan kıza ve tipsizden tipsize değişecek durumdur. eğer ilişkilerinde tipe önem vermeyen arayacak vasatlıktaysan mutlaka o açığını kapatacak bir vasfın olmalı. para olabilir, zeka olabilir, espri yeteneği olabilir kültür, eğitim düzeyi ya da eğlenmeyi bilmelisin üzgünüm. tipe önem verirler.
çok fazla önem vermezler. eli yüzü düzgün olsun yeter.