bugün

hakkını veriyorsan giy güzel kardeşim.
12 yıldır bir tayt fabrikasında iplik ve genleşmeli kumaş kontrol görevlisiyim. bu talebiniz bizim gibi emekçilerin ekmeğiyle oynamaktır. lütfen yazmadan önce iki kere düşünün.
kızlar moda diye değil, kendinize yakıştırdığınız, içinde rahat ettiğiniz her şeyi giyin. nasıl giyineceğiniz, nasıl yaşayacağınız kendi tasarrufunuz. bu yüzden o bu ne demiş boşverin.
erkeklere göz banyosu başka bisey değil. bakın tuğçe kazaz en yakin örnektir. ona ne hakaret ettiler, modernciler, çağdaşcılar. sizi kullanmaz hale gelince, yada onlarin inancina ters birşey soylediginizde size neler diyeceklerini, ne etiketler yapistiracaklarini tugcr kazaz örneğinden net gorebilirsiniz
iyi ki kendi prefrontal korteksimle karar verebilecek seviyeye ulaşmışım. etrafta ne çok herkesin kendisine ait karar mekanizması olduğunu bilmeyen canlı var.
O ortalık karıştı. Kızlar birbirini girdi. Artık nasıl bir şeyse çılgınlar gibi tayt giyiliyor.
Kimsenin giyimine karışmam.

Ancak geçen yolda yürüyen kızlardan birinin libidosu yükselmiş olacak ki. Vajinasının kopyası tayta çıkmıştı.

Bence mahsuru yok tabi ki, gene de siz bilirsiniz.
Bence de giymeyin. Hem estetik görünmüyor hem de hiç klas bir kıyafet değil. insanı ucuz gösteriyor, oturaklı duruş sağlamak namümkün taytla.
mutlu oluyorsanız giyin. ben halısahada giyiyorum. müthiş birşey gerçekten.
henüz "son derece katılıyorum, hatta arttırıyorum, mümkünse hiçbir şey giymeyin kızlar ehi ehi" yazılmamasıyla beni şaşırtmayı başaran, sözlük hazır kıtasının hafif çaptan düşmeye meylettiğini düşündüren başlık.
Isteyen istedigini giysin lafim yok da bazi tayt giyen kadinlarin gotundeki don cok bariz belli oluyor. Gecenlerde gordum siyah taytin altinda pembe don vardi. teshircilikle goz kanamasi arasi bir durum yasadim. Yabmayin, etmeyin yav. Bu da goz. Kafami cevirince milletin gotundeki donu gormek zorunda degilim.
Dövüsmen guzum dövüsmen termal taytin nesi kotu yahu kisin mis gibi korur. Parlak taytlada evde bale bile yapiyorum Sjdhfjdkdjgh. #sananeyahu
Ben çorba tası gibi göt görmek zorunda değilim.
Kızlar: hmm tamam.
günde 15-20 dakika squat yapanlar giysin, diğerleri uzak durun lütfen...
sayın erkekler lütfen yolda yürürken donunuzu önden düzeltmeyin.
deri tayttan bahsediliyor galiba.
Tamam giymem.
görsel
O görsel iğrençliği her yerini belli eden şeyi giymelerini istemiyoruz evet. Ama o kadar maruz kalınan iğrençlikler var ki. Buna rağmen bir kadının amı götünü hayal bile etmek istemem yine de. iğrenç.
Kızlar lütfen tayt giyin her yerde tayt giyin.
arap sen içme canım, bokunu çıkarıyosun.
sevgilim gergedan götlü olmadigi surece ben tayt severim.
heralde sadece ben seviyorum.

hayatta iki seyden nefret ederim
1-koca götlü kadin.
Organize işler.

Waiting around to die hesabı fake bir hesap, girdiği iki - üç entryden anlamak mümkün.

Ne yapmaya çalışıyorlar onu anlamaya
çalışıyorum o kadar.

Amaç ne amk!
Modacılar genellikle erkektir ve kadinlar için kendi erkeklik dürtülerini harekete geçirecek ,hoşa gidecek modeller tasarlarlar. Tayt da bunlardan biridir.
birbiriyle pişti olmaktan kızlar bu tayt çıkınca neden bir anda unuttular bu işi. rahatı bulan bozuluyor.