bugün

kızların hepsi zekaya kültüre felan bakıyor. geçen mesela bi tanesine denk geldim, kafede oturdum, sudoku çözüyorum, geldi dedi ki: "sudoku mu çözüyosun?".

dedim "yok ya, çözülecek bişey yok, çözülmesi için sorun olması lazım, bunlar yüzeysel kaygılar... "

lan bi baktım, ağzımda bi meme. böyle gırtlağıma gırtlağıma memeyi köklüyor hatun. "lan" dedim "dur, n'abıyosun amk... iyice falliğe bağladın ha, yavaş amk." dedim. demez olaydım.

"ney fallik mi? allahım ne kadar da freud okumuş adam lafları bunnnaaaaaarrrrrr." diye höykürdü ve cart diye üzerime oturarak beni komple kukusundan içeri aldı. bugün kızın içindeki 4. günüm. bazen kukusuna sebze falan sokuyor, onların ucunu ısırarak hayatta kalıyorum.

özet: zeki adam olduğum için kız beni kukusuna soktu, fallopi tüpünden yazıyorum beyler
Dogrudur, ayni zamanda biraz maco.
kızından kızına değişecek hededir.
mesela bazı kızlar vardır kendisinden zekisini güzel vs yakışıklısını istemez hep öncelik kendinde olsun karşısında ki kendisini geçemesin ister..
bazı erkeklerin daha önce sevişmemiş çalışmayacak . okumamış kadın istemesi gibi.
yalandır, ne dediğinizi bile anlamayacak olan biri ne istediğini bulacak, sonra bunun kültür olduğunu anlayacak, ardından senin kültürlü olduğunun bağlantısını kuracak ve seni bu yüzden isteyecek. bu kadarını yapabilen bir kız bulursanız evlenin.
kızlar seviyor diye kasan kamillerden hoşlanmadıkları bir gerçektir. gerçi yine de cahil bikaç kezban düşürülür ya, devam.
(bkz: kültürlü kızların çirkin olması)
doğrudur kızlar daha çok güçlü erkekleri sever mutlaka bir yönü güçlü olmalıdır.
Kızlar hoş sohbet erkek sever demenin başka bir yolu.
özet: zeki adam olduğum için kız beni kukusuna soktu, fallopi tüpünden yazıyorum beyler
yalan kızlar piçleri sever.