bugün

Gecen otobuste giderken gozum takildi bir kizin telefonuna. Bir gurup kurmuslar: trabzonlular asireti.

Trabzonlular asireti ne la? Allah dusman basina vermesin oyle kizi.
ismi "köyler başıma" olacak gruptur sanki.
içinde bol bol, penis boyu tahminleri dönen gruplardır.

eski fb'm yanlışlıkla mı bilerek mi beni böyle bi gruba dahil etmişti, çaktırmadan okudum biraz. dönen muhabbetleri görseniz, biz azgın mıymışız dersiniz erkek dostlarım.

bu arada, aşk acısı çeken; kendilerinin peşinde koşan erkeklerle öyle taşak geçiyolar ki, öğrenseniz sokağa çıkıp sniperla kız avlamak isterdiniz. *
bunlar diaspora kursa istediği ülkeye istediği şeyi kabul ettirir.

bu kadar birbirini etkileyebilen bir insan topluluğu daha yoktur zannediyorum.

nice ilişkiler başlayıp, nice ilişkiler bitti bu gruplar yüzünden.
Aramızda kız whatsapp grubu kurbanı olmayan var mı arkadaşlar?

Sokakta sizi görünce enişteeeeee diye selam veren cici kız, whatsapp grubunda o çocuk sana yakışmıyor seni kendinden soğutmaya çalışıyor tarzı konuşup kızın sizden soğumasına neden olur.

ilişkilerin bir numaralı düşmanıdır kız whatsapp grubu. Orospu şeytanlar sizi.
içinde binbir tane dedikodunun döndüğü gruptur.
Özürlülerin toplanma alanı.
yen nesil altın günleri whatsapptan yapılıyormuş . (bkz: altın günleri)
Non stop gıybet isimli gruptur daha fazla açıklama yapmama gerek yok.
zamanında harun abi olarak birine dahil olmuştum, 10 numara geyik dönüyordu capsler falan şarj dayanmıyordu, tatlış günlerdi.
(bkz: Şampiyonlar ligi ölüm grubu)
(bkz: heryer de ponçik yazısı)

Yeter...
Gülmekten yaran konuşmalara sahip gruptur. Telefonumun sırf bu grup yüzünden birinin eline geçmemesi lazım. Fazla mahrem olmasada mahremiyete giren konuşma ve görüntüler var. Yanlışlıkla tanıdık birinin okuduğu ihtimalini düşünemiyorum bile. Içinde yıllardan beri arkadaşım olan insanlar var. Bazıları çocukluk arkadaşlarım. Öyle bir grup.
Sabah sabah neler döndüğünü anlamadığım gruplardır.
görsel
Dünyanın en tehlikeli istihbarat örgütüdür. Cia falan bok yesin.
Samimi olan bir kaç kişinin o gruptakilerin de giybetini yapmak için bir grup daha açtığı whatsapp grubudur. Amaaan anladiniz siz beni. Ayrıca gerçekten hep gıybet yapılmıyor. Affınıza sığınarak söylüyorum ki bir ara sıctigi bokun resmini atanlar vardı.
Muhtemelen şöyledir:

Kimse kimsenin dediğini umursamadan yazıyordur, kimse birbirini anlamıyordur, ortada binlerce mesaj uçuşuyordur o kadar.
Okundu ama cevap yok hep mavi tik amk.
Adı bitches olan gruplarda cuma, oruç muhabbeti yapmaktır.

(bkz: gerçek islam bu Da değil sıradaki gelsin)
görsel
sunucu bant genişliğinin yarısını kaplarlar.
çok garip bir mecra şu 40 karakter muhabbetininde amk.
görsel
Hacı abi yarrak fotoları atarlar genellikle .
Bir kiz arkadasim kizlae grubuna tuvaletten merhaba diye bi fotograf cekilip atiyordu ama mesaj bizim gruptan geldigi icin bizim grup siralamada uste cikti ve yanlislikla bizim gruba fotografi atti. Yani anladigimiz kadariyla boyke fotograflar da atabiliyorlarmis hahahahs.
Ağır dedikodular döner. Fbi gizli servisi gibi çalışır bu grup. grup üyelerinin Her şeyden haberi vardır.