bugün

- ağzını kırıym! *
yolda iki çingene kadının kavgasına tanıklık etmiştim, birbirlerine ettikleri küfürler duyanları yardı geçirdi.

kocam becersin* seni.
kocanın şeyini keser sana dolma diye yediririm.
küfür etmek bir kıza sigaradan sonra en yakışmayan ikinci şeydir.* hele bi de okkalı küfür edenleri vardır ki düşman başına. bu kızların zaman zaman teknik açıdan mümkün olmayan küfürler ettiği de görülmüştür;
(bkz: s*kerim seni) *
genelde küfre esas kabul edilen eylem için * yeterli donanıma sahip olmamalarının * doğal bir sonucu olarak çok düşünülerek, yaratıcılık konuşturularak veya çok sıkışıldığında vak'anın yakınlardan bir erkeğin * yeteneğine havalesiyle edilen küfürlerdir.
bazıları için artık erkek kufurlerinden bi farkı kalmamıştır. ayıptır. yakışmaz.
erkek: beceririm seni.
kız: önce iki elinle doğrultmayı becer de sen, beni becermeyi ben öğretirim sana.
yayık bir aksanla konuşan tiki kızın küfürüdür:
-gerizekaaaaaağlllllllaaaaaaaaaaaa, of yaaooüüö
(bkz: mnı avrdnı sktmn şrfszi)
(bkz: salak şey)
bir erkeğe edildiği zaman çok daha hafiftir diye düşünüyorum.
ettiği kişi kız olunca erkek küfürlerinden bir farkı kalmıyor genelde hatta kız olduğu için sölediği küfür çok daha şaşırtıcı olabiliyor.
erkek: or..pu.
kız: pe...enk

kız:or..pu.
kız:evet dün gece kocan altımdaydı.
yar.ak ağızlı.
özellikle 2 kız saçsaça birbirine girdiyse, edilen küfürleri de kulaklarınıza inanamazsınız...

(bkz: catfight)
salak, aptal, gerizekalı, mal belki de en ağır küfürleri maldır.
-senin saçını başını yolarım pislik.
+senin ağzını yırtarım ayool.
(bkz: mını eşşek zikesice)

edit:**
(bkz: amsalak)
kızların ettiği saçma sapan küfürler mevcuttur ama bu erkeklerin ağızlarından çıkan küfürleri söylemedikleri anlamına gelmez. kimi kızlar erkeklerin yanında erkek gibi küfürleri sıralarken kimileri kız ortamında başbaşayken küfretmeyi tercih eder.

(bkz: ben ne kızlar gördüm)
(bkz: ben ne küfürler duydum)
(bkz: orosbu kokoş karı)
ankara ismetpaşa mahallesinde bizzat kendi kulaklarımla duydum:

ekmek bayisi kuyruğunda 2 kadın arasında geçiyor bu diyalog:

+ lan gıı amına akıdıyım. bize hiç gelmezsin.
- gadası bozulasıca kocamdan fırsat bulamıyom ki.
+ allah o gocanın boynuna devire emi...
şuursuz*
ana(sı)nın pipisi *
ağzına tüküreyim *
kaka adam, gerizekali, aptal, salak.
ayy gerizekalı *

fena edit:

duyarım dediysem bana demiyorlar tabii ki, eheh öttürürüm...
bir erkeğe söylenirken yeni duyduklarımdan;
eşşek ziksin seni,
yrrk kafa,
yalarm olum seni bak insan içinde saniye sürmez(küfür niyetine de kullanılsa söylendikten sonra yarmıştır).
senin o şeyini alır, koparır, eline de veririm!