bugün

gariptir. evli olduktan sonra her türlü saygı duyulur, ama evli değilse bahsi bile geçemez. bir imza yeterlidir bu saygı için, hemen şu alta.

abiler için söylüyorum; bunun imzayla insan satmaktan farkını bilen varsa beri gelmelidir.
evli ise yapılması gereken, evli değilse saçmalanmaması gereken.

edit: eksileyenler godoş mu acaba merak ettim.
sözlükten kız kaldırma çabaları vol.234354324534
(bkz: kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi)

belki detüm zamanların en tartışmalı başlığı.
yorumlar ilginç.
olay türk aile yapısı ve toplumun dayatmalarına tamamen ters.
kız kardeşi evli olduğu halde dahi cinsel yaşamına karışabilme özgürlüğünü kendinde görebilecek kadar yüzsüzleri görmemizi sağlayan başlık.
başkalarının kız kardeşine bakarak 31 çeken malın, söz konusu kendi kız kardeşi olduğunda aslan kesilen tipler için geçerli önermedir.

kız kardeş namustur. burası avrupa değil müslüman bir ülke öyle avrupalı kızlar gibi kız kardeşi cinsel ilişkiye girmesine müsade edilmez, edilemez. eden varsa da mehzebi bayağı geniştir.
ancak kız kardeşinin cinsel ilişki yaşadığını bilen ve bu konuda çaresiz kalan bir insan bunu savunabilir. ne kadar özgürlükçü bir birey olursa olsun evlenirken bile ilk aşamada kız kardeşlerini sahiplenen bu durumu zor kabullenen bir topluma bu özgürlükçülük iki beden büyük gelir.
O abi tam bir ılıktır eğer kız kardeşi evlenmeden ilişkiye giriyorsa.
gavatlıktır nokta.
ancak bir gavatın yapabileceği davranıştır. koyarım öyle özgürlüğe lan. böyle abisi godoş bir kız çıksa karşıma sevişmem lan belki godoşluğu bana da bulaşır.
Mantıklı olan budur. Koruyup kollamalıdır, uyarmalıdır, abinin görevidir ama zorlama olmamalıdır. Ve abi kişisinin mantıklı ve eşitlikÇi düşünebiliyor olması gerekir.
bu ülkede tartışması bile kanla bitecek olaylardan birtanesidir. Sebebi 3 tanedir.

1: din
2: kültür
3: ahlak

ve o yüzdendir ki bizim ülkemizde din kültürü ve ahlak bilgisi dersi verilir. Bu üç özelliğin bulunduğu ülkede bu çeşit konular aşılmaz. Ha doğrudur yanlıştır amenna. Kimsenin düşüncesi kimsenin sikinde değil. Tek zarar gören şu an bu olaylara kurban giden kadınlar ve bu olaylar yüzünden hayatıni ömür boyu zindanda geçiren çocuklar, gençler. Gerisinin koy götüne rahvan gitsin.
baya bi geniş olmaktır.
evliyse ya da mastürbasyondan ibaretse ancak olabilecek bir şeydir türk erkeği için. o da beeelki. kadın içinse mümkün olabilir bu.
godoşluğun son noktasıdır.
gereken konuşmayı ve öneriyi yaparım ancak karar kendisinindir, bir yaştan sonra karışmak işleri daha zora sokar. nitekim hata yapması evden kaçıp çok daha zor durumlara düşmesinden iyidir.
deyyus kelimesinin sözlük anlamı. yani sözlük derken normal sözlük.
Türk erkeğinden asla beklenmemesi gereken durumdur.
(bkz: godoş abi ve kız kardeşi diyalogları)
hetero ise sorun yok.
(bkz: adamin gotunden kan alirlar kamil)
Cogu insana gore katil olmasi gerekendir. Ya katil olmali ya gavat diye anilmalidir. Bu isi kan temizler!!1 vs vs..

Yahu arkadaslar once sunu soylemek lazim... kan hicbir seyi temizlemez. Meseleleri bu sekilde cozmeye kalkarsak dunyada sag adam kalmaz.

Aslinda benim kafayi taktigim olay klavyesinden delikanlilik fiskiranlarin disarda nasil insanlar oldugu. Meger etrafimizda ne erkekler, ne delikanlilar varmis yahu, valla helal. Aslan parcalari sizi...

Kiz kardesin cinsel yasamina gelecek olursak amcik bekciligiyle abilik arasinda daglar kadar fark var.

Tabi bu islerde yorum farki biraz da abazalarla abaza olmayanlar arasinda degisir.

Sirf kendi abazaligindan bile o kiz kimseyi sevmesin istemesin isteyen olabilir. Onlara da saygim var.

Ama abilik bu kadar basit bir sey degil, olmamali.

Uzun lafin kisasi fazla tiras cildi bozar. Bu cengaver ayaklarini birakalim. Hayat deli yurek izleyip gazlanmaya benzemez.
(bkz: kız kardeşin cinsel pehrizine saygı duymak)
Gavatlığın en modern versiyonudur.
bekara avrat bosamak kolaydir gibi kız kardeşi olanların düşüncesine bakar.