bugün

Şüphesiz bol oksijenli ormanda fantazi yaşamak için bulunmaz bir fırsat. Sevişme teklifi yaparsın. Sonrada kabul beyanının ardından, sevişme başlar. Evet.
(bkz: slender man)
(bkz: atalay filiz)

Tehlikeleriyle baş başa kalabilirler...
Tehlikeli sulara adım atmaktır.
bir anda gerçekleşmiş ise hayırlı bir durum olmaktan çıkan fenomenlerdendir.

örneğin, 8 kişilik kamp ekibinin bir anda ortadan kaybolmasından sonra etraftan yükselen hırıltılı ve saldırgan ritimlerdeki gürültülerin arasından, yalvaran ve insanın içini sızlatan çığlıklar arasında aniden tek başınıza kaldıysanız, sıçtığınızın resmidir.

veya, bu 6 kişi bir yerlere saklanmış ve kıkırdayarak sizi izlediklerinizi fark ettiğiniz o anda tek başınıza kaldıysanız, yine sıçtığınızın resmidir (burada yukarı tükürseniz bıyık, aşağı tükürseniz sakaldır)

gecenin bir vakti, aniden tek başınıza kaldıysanız, ayaklarına bakın (%99 ters çıkacaktır)

gün doğumunda, uykulu gözlerle, elinde bir konserve ile geliyorsa, onu yiyin (konserveyi kabul etmek gerek)

not: kadınlar, vampirlerin mutasyona uğramış halidir. *
Kız kankasının yanında yıllarca sinsice reboundda bekleyen -çok afedersiniz- götoş için bulunmaz fırsattır. Tabi siz bilirsiniz fakat ben olsam şansımı bir denerdim. Hafif endişe, adrenalin vs. bulunmaz nimet bunlar. Gerçi denemeseniz bile eğer varsa kız kankanın sizden halihazırda kıllanan sevgilisi / kocası sizi sonraki zamanlarda sırf bu talihsiz zaman yüzünden götünüzden vurabilir.
geceyse büyük sıkıntıdır.