bugün

Hayattan sıkılan insanların isteği. Sözlükten sıkılan yazarların dilediği.
en güzel msn iletileri.com.
can sıkıntısı için söylenendir. evet.
hayatından sıkılmış insan beyanı. evet.
uzun zamandır beklenen durum. evet.
Çok çetin bir gün.
aynen, biraz dengemiz sarsılırsa belki düzelir.

ayrıca ben insanlığının sonunun insanların elinden olacağını düşünen biriyim.

öyle melek üfleyecekmiş falan filan bunlar dikkate alınacak şeyler değil ama dünyanın sonu ile ilgili çok değişik senaryolar var.
Msn çağından kalmış bir espri. iğrençtir. açık ve net.
ergencedir amma ve lakin güzel slogandir.
akşam akşam akla gelen slogan. evet.
aklıma bir tweeti getiren başlık

"birisi atom bombası atsada ısınsak aq"
justin bieber'cı nesilden bir önceki neslin sözleriydi zamanında. vay amk bu daha kötüymüş.
gece gece aklıma nerden geldiğini çözemediğim salak cümle.
(bkz: gül gül öldük)
(bkz: iğrenç espriler)
o gün geldi çattı. bu sözü söyleyen insanlar, şuan büyük sabırsızlıkla 03:43'ü bekliyorlardır.

başka arzunuz? *
o gün geldiğinde kaçacak delik bulamayacak, sokaklarda çırıl çıplak, çığlık çıklığa, bilinçsizce 1 sağa 1 sola koşacak bünyelerin. söyledikleri için pişman olacağı söz. tabi o engame de akıllarına gelirse. ama gelmezse de öteki tarafta hatırlatırlar, problem olmaz...
gerizekalı ergen iletisidir genelde. kopacak olan şey kıyamettir, bu arkadaşlar kıyamet geldiğinde kendileri kopuyorlar, öyle de bir saçmalık var. hani "kıyamet gelse de kopsa hacı" desen yine "eheh" derim de, bu ne alaka? espri midir bu?
her işi bir kenara bırakıp kıyametten medet bekleyen kişinin söylediği sözdür.
cehennem isimli bir dj için soylenebilecek cumle.
hem bilimadamı hem müslüman olarak bana ateist ve teistlerin müslümanları sözlükte aşırı derecede kışkırttıklarını gösteren konu başlığı..şayet ben neden ateistlere ve teistlere , bir tanrının ve hesabı sorulacak bir dünya hayatının var olduğu düşüncesinden neden bu kadar çok korktuklarını sormuyorum sorusunu aklıma getiren konu başlığıdır..
klasik msn iletisi. ayrıca iğrenç bir espiri örneği.
anlamı olmayan, saçma bir espri.

dipnot; yobaz değilim, mazbutum.
Kıyametin gelmeyeceğini düşünen insanın lafı olabilir. Veya gelse de korkmamaktadır. dünyanın sonundan korkulur mu yahu?
hayatı kopmaktan ibaret sananların marifeti. gelse de kopsanız cidden.
ismi kıyamet olan arkadaşla yapılabilinecek eylem.

- lan kıyamet sen de olmasan kopacağımız yok ha.