bugün

acayip sevimli ve çekici olan kızlardır.
bi erkek arkadaşımın kıstasları arasındaydı hatta " ... kıvırcık saçlı olacak böyle kıvır kıvır kıvır..."
Cok tatlidirlar lan.
çok cılız bi vücüda sahip olmaması gereken kızlardır. malum, gür ve kıvırcık saçta kafa olduğundan iki kat büyük görünür.
kıvırcık olanların şikayetci olduğu olmayanlarında olmadıkları için şikayetci olduğudur. genel bir şikayet havası mevcut. o kabarık saçları yola sokmak içim ne denli uğraş verildiğinden bihaberseniz ayy çok güzel diyebilmeniz çok olağan...
(bkz: kıvırbaş)

(bkz: leyla ile mecnun)
Genelde dogal olanlari esmer-kivircik versiyonudur, ki cok da cezbedici ozellikleri yoktur genelde...
Bir de sarisin-kivircik olanlar vardir, onlarin da cogu cakma-sarisin oldugu icin kivircikligi da orijinal olmayabilir, taklitlerinden sakinin...
Duş sonraları tanınamayacak hale gelen kızlardır. Bakarsınız ki o saçlar kabarmıştır.
güzeldir, dalgalısı daha güzeldir.
en yakın arkadaşımdı kendisi, yolda çevirip saçlarına nasıl bakım yaptığını sorarlardı. aşırı derecede kıskanırdım kendisini. buradan da çok sevgililerimi gönderiyorum ve hala kıskanıyorum .
ne de güzeldir, özeldir onlar.

olsa da sev(iş)sek.
''yar saçların lüle lüle, yar benziyor beyaz güle.'' demiş bir söz yazarı ve besteleyip söylemişler bunu. velhasılıkelam ilgi çekici kızlardır. güzeldir, hoşturlar.
uğruna can verilesi sevimli canlılar bütünü.
nedense bana hep daha seksi gelen kızlardır.
Kıvırcık saç bakımı zor ama bir o kadar hoş görüntüsü vardır . Hele sarışınsanız fazlasıyla dikkat çeker. Tecrübeyle sabit.
Sınıfımızda bir adet bulunur.
sıfır bedene sahip iseler mükemmel, balık etli ve biraz daha zayıflarsa vasat, kilolularsa iğrenç olan kızlardır. edit ve not: janset'in eski hali gibi olun biz erkekler köpeğiniz oluruz.
Kızlar ikiye ayrılır; kıvırcık saçlı kızlar ve diğerleri.
seksi olanına denk gelmediğim kızlar.
bunların zeytin gözlü olanları var bide tadından yenmez.
Bir hayli itici kız tipidir. Nefret ederim.
kıvırcıklığa ek olarak: saç rengi kızıl yahut turuncu olup, yüzleri çilli, ön dişleri hafif tavşan, gözleri boncuk olanlarından huyu/suyu güzel, memur aile terbiyesi almış bir tanesine, deli divane gibi, ferhat yahut mecnun gibi, sırılsıklam, ölümüne aşık olmak istediğim kız modeli.
Bir çoğunun gideri olan kızlardır.
bir de gözleri koyu yeşilse yenilecek kızdır.
Her zaman düz saçlı olabilmeyi hayal ederler. Aslında düz saçlılardan daha şanslıdırlar. Herkes kendinde olmayana özenir işte.
Genelde esmerdirler.