bugün

Çok havalı kızımızdır. Genelde ayyy ben sarışın sevmem derler ama görseler yiyecek gibi bakarlar. Gerçekte kıvanç onlara sümüğünü atmaz.
afedersiniz ama bok yiyen kızdır. erkek halimle ben bile beğenmiyom amk siz nereye beğenmiyonuz? herif yakışıklı işte dağılın.

not: vurdurmuyorum.
Behlul ve kuzey rollerinde sevmiyordum. Ama şimdi neyse.
muhtemelen 1,50 civarında boyu olan tombik türk kızıdır.
eskiden daha çok beğenirdim artık bayık geliyor . ben serkan çayoğlunu beğeniyorum artık.
Been! Çok sarı ya ne biliyim ben beğenmiyorum.
görsel
benimdir.

afedersiniz ama hollanda da almanya da ingiltere de kıvançtan daha yakışıklı çocuklar vardı türkiye de ki sarısın kitliğindan dolayi kivanc göze yakışıklı geliyo.

yurdum malları da "kvnç çok ykskli bi kre tmm mi" havalarinda geziyo allahin kekolari sizi.

sümükmüş adam ossuruğunu kavanozda satsa alırsınız siz.
çünkü tornacı ali ustadan hoşlanır.
benimdir o kişi sarışın olmasının yanı sıra bir de gözleri renklidir ki mavinin en itici tonudur.
onu bunu bilmem de biz bu konuyu tartıştıkça kıvanç ekmek yer bu işten.
Zevk meselesi.
esmer seviyordur.
Begenmiyorum benimdir o . Sarisin erkek mi olur lan. Esmer yagiz delikanlilar varken bu pancar gibi kizaran herife mi bakacagim.
Kedi-ciğer-mundar-atarlı kezo dörtgeni.
masum bakışları, güzel vücudu olabilir. fakat kahverengi saçlı, ela gözlü olsaydı beğenebilirdim.
not: 1.50 boyunda tombik bir türk kızı değilim.
farklı olma çabasındaki kızdır. ama yemezler.
ne de olsa ona yar olmayacağından ve bunu kendine yediremediğinden ötürü bilinçaltına aslında beğenmiyorum imajı yerleştirmiş olabilir. tv karşısında kıskançlıktan tırnaklarını da yiyordur şimdi bu.
sarışın sevmiyordur.
beğense de beğenmese de bu, kıvançla herhangi bir münasebetinin olmayacağı gerçeğini değiştirmez. yani neyin tartışması bu?
Haklıdır, ne lan o öyle oyuncak bebek gibi adam mı olur...