bugün

nasıl mutlu oldum okuyunca başlığı yav.

dört senedir kısa saçlıyım. ondan öncesinde de öyle kıçıma kadar değildi ama bi belime kadar vardı. uzun gür dalgalı falan. hazırlık bitti bölüme geçtim çat diye bi kestirdim. dünya bunu bekliyormuş arkadaşlar.

şimdilerde sıkıldım kısa saçtan. savura savura headbang yaptığım uzun saçlarımı özledim gene uzatacağım derken gene kestirdim.

kendimi kısa saçla hep beğendim ama son kesimden sonra depresyona girdim şu entry ler nasıl mutlu etti be.

modern kadın çekiciliğidir.
Ben kısa saçlı kadın severim zaten. Çok tatlı oluyorlar ve çok güzel oluyorlar. Yalan yok gerçekler böyle.
sıradanlığı bozdukları için gayet çekicidirler.
Abi her türlü tavım ya. Yapmasınlar.
Lan erkek gibi geliyor bana. Isterse dünya güzeli olsun. Hiç var olmayacak çekiciliktir.
haha no cekicilik yes harun abilik.
(img:#1687690)
Öyle bir şey yok kendimden biliyorum.
Öyle bir şey elbette var.
(bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
hani kısa saçtan ne anlaşıldığına bağlı olarak biraz değişebilir belki.
ideal kadın saçı en en az küt ile omuza değen arası bir hizadan başlar. bir kadın, kendisini erkekten ayıran temel özellikleri bünyesinde taşımalı.
Sadece tipsizler için öyle bir şey yok.
Kısadan kasıt ısparta dağ komando okulu kursiyerleri gibi değil siz olayı çok yanlış anlamışsınız.
nasıl ki ayak çekiciliği olanları görüyoruz; kalça, göğüs çekiciliği olanları görüyoruz, kısa saçlı kadınları çekici bulanların da olduğunu kabul etmemiz gerekir. sizin için dolgun göğüsler, küre şekilli kalçalar, ince bacaklar çekici olabilir. bazıları için de kısa saç çekici olabilir. burda yok öyle bi çekicilik yokçular yok efendim ibneliğe yoranlar... ayak fetişi olanları napacaksınız kar canavarı yetiye mi benzeteceksiniz.

bir insanın cinsiyetini saçının uzunluğuyla ayırt ediyorsanız daha büyük problemleriniz var demektir.

kristen stewart dünya güzeli bir kadın değil, ama nadir bulunan güzellikteki bir kadın. 10 üzeri 8den aşağı olduğunu sanmıyorum.

şu iki fotoğrafına bakıp güzelliğini kaybettiğini söyleyin bakalım:

görsel

görsel

şimdi gelelim asıl soruya: kimine göre güzelliği artmıştır, kimine göre azalmıştır. ama kimse kaybolduğunu söyleyemez.

hele hele hangi gerizekalı çıkıp erkeğe benzemiş, bunu beğenen ibnedir diyecek merak ediyorum.

p.s.: (web kullanımı istatistikleriyle uğraştığım için de biliyorum) adult içerikli sitelerin neredeyse hepsinde short hair yani kısa saç isimli bir kategori de bulursunuz. bizim ülkemizde iğrenç olarak filan görülecek bu dediğim ama sanırım demek istediğimi anlayanlar çıkacak.
https://www.hola.com/imag.../0-468-845/zendaya1-a.jpg

nefes alsın yeter amk.
görsel
nefes alsın yeter amk.
Birde beyaz tenlisin ise vay benim canım.
Öpüp başa konulacak videodur.
bu çekiciliğin varlığı tüm insanlar tarafından kabul edilmeli.

şimdi emmi falan diyen çıkar, siz onlara bakmayın.
Aynen beni çekti bile o derece.
Değişik bir renk bile olabilir. Ama yakışmasi önemli. Zira sırf boyamak için yapmak hoş olmuyor.
Olmayan çekiciliktir, parlatıp durmayın kızlar onbaşı gibi geziyor sonra.
Bir kıza en yakışan saç uzun saç ve doğal rengidir.
görsel
oyhşş..
böyle omuzların üstünde üff bence kadınların en üst noktasında. her kadına yakışmıyor.