bugün

gömleğinin iki düğmeli olması , pijamanın tek çizgili olmasıdır. barda arkadaşlarını bulamamaktır , yağmurdan en son nasibini almaktır.
bazen çok boktan bir durum olmasına rağmen kısmen güzeldir. mesela konserlere topukluyla gitmek zorunda kalırsınız. hep şirin iltifatını duyarsınız.
1.80'den kısa olmaktır. heleki 1.70'den aşşağı olanları hiç saymıyorum. *
asla kotu bir durum olarak dusunulmemelidir. insanlar boylarina gore degerlendirilmemelidir.
erkek için çok çok zor durumdur ağalar.
insanlık halidir insan kısa boylu olabilir.
Bir nevi, ailenin, arkadaslarin gozdesi olmaktir. Her zaman boyuyla ilgili sakalara maruz kalmaktir.
minik kus olmaktir.allah dusmanimin basina vermesin.187boyum var hala kompleksteyim lan . ehe .
bodur tavuk her dem piliçtir...
ne kadar şık ve seks olduğunu düşünerek giyinirsen giyin, hiç bir zaman şirinlikten öteye gidememiş olmaktır. bence en yakıcısı da budur, her daim şirin kalmak.
önemli olan boyu değil işlevidir söylemine dayanak ölçülere sahip olma durumu.
çok kısa değilse kızlar için çoğu zaman hoş karşılanabilecek durum ama erkek için her daim acı verici.
her zaman hüzün vericidir. hele de 180 civarıysanız yine tolere edilebilir ancak 175'ten kısaysanız vay halinize. eğer kısaysanız hayat size göre bir yer değildir. ölmek için bahane aramaya başlarsınız.
kazulet olmak değildir.
(bkz: tosba)
düdüklü tencere almak için sandalyeye çıkmaktır.
http://31.media.tumblr.co...hdqyflN1qgltz0o1_1280.jpg
kısa olmak iyidir. az dikkat cekmek de iyidir. zekanın boyundan büyük olmasını gerektiren durumdur. iyi ki bende bolca var
ergenlik döneminde çok kafaya takılan şeydir.
atlattım biliyorum çok oldu ergenlik dönemini geçeli. fakat beğendiğin kişiler seni beğenmeyince hafif bi hüzünleniyor insan az uzun olaydim az tipim iyi olaydi. evlenmek zorlaşıyor.
evlenmeyi zorlaştiriyor kisa boy. evlilik tabi ki sadece görünüş değil. ama ona da bakılıyor o da önemli vesselam.
Tekli koltukta rahatça uyuyabilmektir.
Sinirlerimin tepeme gelmesi çok kısa sürüyor.
Artistik jimnastikde ilerlemek için müthiş bir fırsattır. iyi tarafından bakmak lazım.
Evlenmeme sebep olandır. Tanışma aşamasında "ama ben biraz kısayım" diyen adamın o lafı içime oturdu. Toplumun a..na koyarım lan didim. Aynı evde oturuyoz şimdi. Çok tatlı şerefsiz.
paraşüt içeren dalga amaçlı sorulara gülmek ama içinden de sövmek.
atatürk 1.74 tü boydan büyük işler yapmış diyo * - sen 1.74 kısa sanıyosun galiba * türkiye de 1.50 insan var-1.50 .