bugün

önce oy kullanmayı unutması, şimdi ise yürüyen merdivene ters binmesi tebessüm ettirmiştir. ** *
adamın doğru bi iş yapmaya niyeti olmadığını gösteren olaydır.
kaynak kemal
hayat bu görüntü ile bize bir mesaj vermeye çalışıyor sanırım.
en sevdiği şarkının "ordunun dereleri aksa yukarı aksa" olması muhtemeldir.
Allah'a ne kadar şükretsek azdır Chp'nin başına böyle bir kişi getirdiği için. Başbakan'ın da benimle aynı duygular içinde olduğuna eminim.
gayet doğaldır, kendinden her daim bu tür hareketler beklenmektedir zaten. kendine yakışanı yapmıştır.
ayrıca dikkat: sadece o değil, chpli diğer takipçileri de onun gibi yapmaktadır ilgili video'da
(bkz: beyin olmadan yapılabilecek işler)
(bkz: yalakalıkta sınır tanımamak)
(bkz: bulaşıcı hastalık olarak salaklık)
o merdivendeki 20-30 saniye içinde hem onun hem de arkasından o merdivene binenlerin akıllarından neler geçtiğini düşünmek insana daha da ayrı bir zevk verir.
başlarda umut duyulan ancak zaman geçtikce siyasetin şabanı olmaya aday olduğunu anladığım chp lideri malesef liderlik vasıflarından yoksunluğunun bir başka göstergesi.
her insanın yapabileceği dalgınlıkla yapılan bir harekettir.bizleri eşşek yerine koyup üstümüze ters oturanların yanında bu olay devede kulak kalır.
güldürmüştür vallahi *.
yalnız arkasındakilerin de ısrarla mutlu sona ulaşmak için var güçleriyle çaba sarf etmesi, görülmeye değer bir manzaradır.
sadık parti üyeleri adeta "her daim arkandayız başkanım" mesajı vermişlerdir.
kılıçdaroğlu'nun bolca mizah malzemesi vermesi olayıdır.
(bkz: bu kez de güldürdü)
espri anlayışı insanların dalgınlıklarından öteye gidemeyen şakirt tespitidir.

aferin güldünüz, e peki çok mu komikti?

yazık sizin olmayan espri anlayışınıza lan *
komik olay.

ama yaşlı başlı adam beyler, ayıptır fazla üzerine gitmeyin.
o esnada ne küfretmiştir içinden.

bi elemanda bağırıyor merdiven ters gidiyor diye. olum merdiven sürekli aynı yönde gider adam ters binmiş. merdiven ters gidiyor diyeceğine durdursana merdiveni .
işte bu...işte bu.
sabah sabah biraz olsun tebessüm ettik sayesinde.
yazık ya.
acıyorum ben bu adama.
yanındakilerin alayı beş para etmez insanlar...
hatırlarsanız adama oy bile kullandırtmadılar geçtiğimiz referandumda.
ayıp ya...
türkiye'nin ana muhalefet partisi liderinin düştüğü duruma bakın.
kadrosunu bir an evvel değiştirmeli, yoksa bunun gibi daha pek çok rezilliğe imza atar bu ekip.
duran bir yürüyen merdivende ilerlerken gerizekalı birinin merdiveni çalıştırması sonucu başa gelen talihsiz olaydır.

artık recep tayyip erdoğan'ın torba yasasını ve usüllerini görmezden gelebiliriz.
birader siz kamil misiniz?

ne chp ile ne akp ile zerre işim olmaz ama sizin bu durumunuz beni gerçekten üzüyor lan!

olum ilkokul biteli çok olmuyor mu? salak salak "ehehee bakın bakın kemal, merdivene tersten bindi heyooooo" diye dalga geçecek yaşı geçmediniz mi?

dalgınlıktır, kafası başka yerdedir, fark etmemiştir. olur yani bunlar! hayır siksen iktidar olamaz bu adam ama merdivene ters binmeyle iktidara yürümeyi ilişkilendiren adamları da şaşkınlıkla izliyorum. bari işaretlerle ilgilenin de masonik örgütleri çökertin amk!

ben korkarım evde yalnızken osurduğunuzda da kahkadan ölüyosunuzdur siz.
kılıçdaroğlu duran merdivenden inerken merdivenin aksi yönde hareket etmesiyle oluşan durumdur. geri adım atmayıp yürümeye devam edip yoluna devam etmiştir. karşılaşabileceği engelleri bu kadar rahat bir biçimde aşabileceği anlamını katmıştır. ''güçlüyüm, engellenemem, yıldırılamam'' vücut dilinden bu sözleri söylediği her halinden belliydi.
obama'nın tek hamlede sineği vurup ıskalamadan öldürmesi bu şekilde yorumlanmamışmıydı? verilmek istenen mesaj kameraların can çekişen sineği zoomlamasından belli değilmiydi?
günümün neşe kaynağı olmasını sağlamış olan, mizah dergilerinin de bu vesileyle bomba espriler yapacağı olaydır. *
alemin kralı gel(em)iyor,
Ecevitin ağzı kapalı şişeden su içmeye çalışmasını anımsatan görüntü.
hayır umrumda değil kim neye ters binmiş ama bunu partiyle görüşle bir tutma çabası komik. lan yüzyılın icadı, 2000'li yılların en önemli olayı denilen ve hiç bir şekilde düşmeyen ginger * yani zencefil denilen aletten ilk düşen insan abd başkanı bush'tu. komik olmayın lütfen, gülün geçin.
yubanında dediği gibi bülent ecevit'in su içme hikayesini hatırlattı.

ama o olay daha bi başka. adam susamış belliki almış su şişesini somuruyor su gelmiyor falan şişeyi oynatıyor, la kimsede çıkıp başkanım ağzı kapalı suyun demiyor. kim girer o topa.
(bkz: rüzgara karşı işemek)