bugün

cumhuriyet halk partisi genel başkanı kendisi. lcw'den 29.90lık gömlek mi giyecekti? hayır çok merak ediyorum neyin peşindeler?
bir rte nin süper lüks villası ve 3 tane gemiciği değildir aaa pardon gemiler oğlunundu doğru.
kılıçdaroğlu'na bok atmaya çalışanın boku eline yüzüne bulaştırmasıdır. bulamıyorsunuz dimi lan bir şey? kuduruyorsunuz.
asgari ücretle çalışıp ıphone telefon kullanan, 250 300 lira harley bota para para veren, mavi jeans kota 200 lira civarı para bayılan dingillerin eleştirdiği olaydır..
Lan adam koskoca anamuhalefet lideri.
Atacaksanız bile mantıklı düşünerek bok atın..
birazcık çalıp çırpsa başbakan gibi 100bin liralık, hatta zorlasa malum bakanlar gibi 700bin liralık saat de takar aslında.

495 liralık gömlekle idare edecek artık n'apsın.
bunu diyen zaman gazetesinin bugünlerde kıvranmasıdır. o 495 liralık gömlekli adam sizin hakkınızı savunuyor ne yazık ki. Boşver kemal reyiz bunlar gezi parkı zamanında bize dediklerini , masum askerleri , solcuları , vatanseverleri içeri tıktıklarını unutmadık biz , bırakın can çekişsinler. basın özgürlüğümüz peh , siz bizim gibi solculara hakaret ederken eyiydi demi?
abi soyle dusunun bu adamin girdiği girecegi ortam bunu gerektiriyor. 495tl yine az. uluslararasi ortamda 495bin tl lik gomlek giysinler gerekirse. eklemek isterim benim giydigim pantolon 500tl civarinda. ama ben bunu uretim fazlasi oldugu icin 40tl ye aldim. boyle bi durum da olabilir.
akabinde fakirlik edebiyatı yaparak oy istemektedir.
Ben bile bir gömleğe 120 tl verebiliyorsam , bırak o 495 tl versin yanı.
En ucuzundan almış sanırım etro'nun. Şu an 690 695 civarı en ucuz etro gömlekler. Almayın bu markayı tasarımcısı berbat. 1200 liralık gömlekleri bile sarmıyor beni.
Klasik beymen ürünü işte.
TOMFORDdan 70binliralik takim elbise giyen siyasetçileri görünce çokta sasirmadigim durumdur. *
Ya illa sövdüreceksiniz kendinize. Başımızdaki adam dünyayı yedi doymadı, siz kılıçdaroğlu'nun gömleğini konuşuyorsunuz hala.
(bkz: sıfırla bilal)
şehrizar konaklarıda ülkenin malı
http://www.rotahaber.com/...170320140810426479254.jpg

buda ülkenin malı
http://www.mersinportal.c...bin_tllik_saat_h10722.jpg

akepeliye sorarsan ampülcülerin cukkası eeep milli mal.
(bkz: çok hojdir ama benena) dememe sebep olan durum.
(bkz: iyi hojdır ama benana)
Güldürür.
2010da trolün teki tarafından açılmış başlık. şimdi en sıradan gömlek bile bu fiyata yaklaştı.
halkın adamı helal olsun.
Ucuzmuş lan. Nereden bulduysa bana da söylesin. 300 liralık gömlek mi kaldı?