bugün

Küçük memeliler üzülmesin. Hamilelikten sonra portakallar karpuz olur.
Sözlükteki kızların hepsinin memişi kavun kadar küçük memişi kız yok burada.
ele geliyorsa iyidir. bir kadının memesi erkek halimle benim mememden küçükse iş görmez.
fotoğraflarla desteklendiğinde çok daha güzel olan başlık.
son derece sevimli, tatlı kızlardır. memesi küçük olabilir ama allah libidosu küçük sevgili vermesin.
görsel
görsel
görsel
görsel
olsun. az meme hiç memeden iyidir. aç gözlülüğün alemi yok, millet sokakta bir avuç meme için birbirini kesiyor.
Küçük olsun benım olsun.
(bkz: Limon memeli kız)
Küçük memeli kız severler derneği başkanı olarak sizleri kınıyorum.
öncelikle memesizleri ve küçük memelileri ayırmak gerekir, sapla samanı bir tutmayalım. burada bahsedilen 80 altı memedir bence, erkek değilim ama gideri var nerden baksan.
Başlığına bile tıklayamıyorum kıza nasıl. Öhö.
fukara

bunlar 10 numara büyük sütyen alır içini naylonla doldurur.
Kıskanç ve sinsidir. Gizli gizli destekli sütyen kullanır.
zıpladığında ya da vuruş esnasında yerinden oynamayacak kadar küçükse gerçekten küçüktür.
Çok küçük değilse sorun yoktur. Fil kulağı gibi memeli kızlardan daha iyidir.
ben küçük meme seviyorum ama ya hoşuma gidiyo.
Kız demeye binbir şahit ister. Evet.
Candır. Tatlıdır. Bulup da kıllısını arayanlara tokat gibi cevaptır.
insanı hayattan soğutur. Bunlardan bir kaç tanesiyle seviştim psikolojim bozuldu. Evet.
Hoş değildir.
olgunlaşmamış badem.
Cok dikkat cekmeyen tatliş minyon en sevdigim kiz tipidir.
Küçük memeli kadını bir yatırım gibi gören, ileride çocuk yapar büyür ne de olsa diye düşünen beylerin büyük hayalkırıklığı yaşayacağı kuvvetle muhtemeldir.
meme genetik bir yapı ya iridir ya degildir. Kilo alıp verme de zaten vücutla orantılıdır. vücut orantısına göre meme yine küçük kalacaktır.

Hamileyken büyür meme ama emzirme süreci bitince yine tahtaya sarılır uyursun.
ha, küçük meme kuru göt seven vardır o ayrı. Ona saygımız sonsuz.
kız demeyin kadın deyin artık. uzun burunlu erkek olmaktan iyidir söz konusu kadınlar için.
dört bir yanımızda kızılca kıyamet ama adamların en büyük derdi kızların memesi.