bugün

--spoiler--
Ben senin televizyonunum. Uzaktan kumandan olmayınca tuşuma basıp ta çalıştırmayı unuttuğun. Ben seni yerel sevdim. Sen beni genel. Ben sana naklen yayındım! Sen benim yaralarıma bant sardın. Şimdi kaçıncı kanalı açarsan aç. Reytingi tavana vurmuş karıncalı bir yalnızlığım.
--spoiler--
--spoiler--
Özne olmayı bırakıp zamir oldum, edat oldum, yüklem oldum. ama senin gibi aşk ile ihanet arasına bağlaç olmadım asla.
--spoiler--
kahvaltı tabağında servis edilen yoğurtlu soslu yaprak döneri.
"arabesk mastürbasyon" şiir akımını yaratmış küçük şair.
birkaç sene içinde intihar eder ölürüm zaten diyerek beni üzmüş arkadaştır. "sen ölürsen üzülürüm lan" demek isterim.
escinsel sair, yazar.

kaynak: wikipedia.
gözleri yüzüne kalbi satırlara sığmayan güzel çocuk. hâlâ...
der kendileri*
--spoiler--
Nasıl da canımı acıtıyor anlatamam;işlevini yitirmiş bir özne gibi durmak cümlende.
--spoiler--
--spoiler--
''Hayatımıza kadınlar giriyor,erkekler giriyor, bir tür umumi helayız içimize sıçıp gidiyorlar, hatıralarımız yüzünden pis kokuyoruz. "
--spoiler--
(bkz: ben ölürsem)
--spoiler--
ben ölürsem karakutumu bulamayacaklar
ne bir aşk zerafeti
ne bir hayal tabiri.. küçücük ömrüm
hep rüzgar gülleri kokacak !
--spoiler--
--spoiler--
Ruhum kan kaybederken, nasıl tutardım seni şimdi bir deniz gibi, neticesi olmayan bir sebep gibi? ortalık yerde, durup dururken sevmiştim seni.
--spoiler--
kafa yapici tüm narkotik unsurlarin etkisiyle karaladigi sacmaliklari siir diye bir takim entel cevreye yutturan kisi.
--spoiler--
Farkındayım... Ne yazıkki, "Seni Seviyorum" diyerek pot kırdım, jüri yılın en iyi çıkış yapan aşığı seçti beni, sense sekiz dalda en iyi ihaneti kaptın, tebrikler...
--spoiler--
--spoiler--
Kahvenden bir yudum bile almamışsın, "Korktun mu beni kırk yıl sevmekten... ''
--spoiler--
Peşini de bırakmaya niyetim yok çünkü seni sevmemin önüne barikat kuramazlar....
asıl adı DERMAN iSKeNDER ÖVER olan günümüz(!)şairidir.kendisi 28 mayıs 1964 doğumlu bir çömezdir.kabataş erkek lisesini bitirmiş.cerrahpaşa tıpı 5.yılda bırakmış.sonra hangi akla hizmetse sosyolojiye başlamış.onu da bırakmış.dergi yazarlığı yapmış.kitapları filan var işte.periler ölürken özür diler????
"sana tuz yalatsam,sabaha kadar tuz yerine suyu düşünürsün; işte çelişki burada gibi görünse de, nesnel hareketin kanıtıdır bu. bir durumla uyarılan her durum, bir başka durumu işaret edecektir. beni sevdiğini söyledikçe sen, ben bir diğerini sevdiğimi hatırlayacağım. buna ihanet diyemezsin." K.iskender.
iskenderin pipisi.
dün, doğum gününü kutlamış yazar. konuşmadığım için gitmedim fakat burdan gizlice kutluyorum. *

edit: bir baktımda, nick yüzünden aklınıza kötü şeyler gelmesin. yanlışlıkla aldım lan bu nicki ben.
ulan istanbul! bu bana reva mıdır?
ulan o denli sevmişim, müstahak mıdır?
siktirip gidiyorum başınızın çaresine bakın
arabesk dinleyeceğim işte!
rakı içeceğim
intihar edeceğim
kıçınıza kına yakın!*
bir sürü bir sürü türevleri türeyen kişidir. onu örnek alarak çıktıkları yolda özgünleşebilirler umarım da böylece silinip gitmezler.
hem hikayelerinde hem de şiirlerinde kişilik analizini çok iyi yapan, kelimelerle portre çizen, çiziktiren, çizip geçen adam...
An itibariyle porsiyonu 5 ile 8 tl arasında değişen kebap.
sık sık partner değiştiren,kendisinin asla değişmeyeceğine inanan insandır..heykelini dikmeye gerek yoktur,çünkü zaten taştandır…
migrenim olur musun? arada bir aklıma gelir, dağıtır gidersin… !!
ne kuşları seyreden o kedi kadar heyecanlıyım artık,

ne de o kuşlar kadar salak ve kendine hakim..