bugün

vatansızlar işte .
Aynı zamanda sahip oldukları tek kültürdür.
3-5 itin Kürtler Hakkında Sallamasıdır.

Işid geldiğinde Türbeyi Kaçıran Türkler Kürtler hakkında Yorum Yapması ironinin dibidir.
Yiğidi öldürün hakkını verin. içlerin de bir kısmı pkk'ya biat etmiştir. Yanlış yollara düşmüştür. Fakat dağlarda kendi (haksız) mücadeleleri için yıllarını vermişler bunlar. Doğuda yaşayan bir kürt için klavye delikanlısı demem.. Batıda çok gördüm. Bu adamların huyunda mı var suyunda mı bilmiyorum. Fakat biz batıya göre daha sert mizaçlara sahip. Gezi parkındaki elemanlar suyu görünce özgürlük savaşçısı oluyorda mpt 76 ların kurşunları ile mücadele eden (ki tekrar diyorum kullanılıyorlar) kürtleri de bir kaç etek giyen sebebi ile korkak ilan ediyorsanız.. Sözünüzün hakkını vermiyorsunuz demektir..
Şahsen müslüman cenah bu pkk sempatizanı kürtler kadar cesur olsa idi diye temenni ettiğim olmuştur.. Onlara cesaret verilmiş ama akıllarını kullanabilme kapasitesinden biraz eksik kalmışlardır.
Not: Sözlerim pkk sempatizanları için geçerlidir.. Diğer kürt kardeşlerimi kapsamaz.
(bkz: heval pabucu yarım çık disariya oynayalim)
görsel
Operasyon dönemlerinde twitterda analarınin götunden sikildigini "x under attack" seklinde dunyaya duyurmaya calisan comar kurdlerin (dunya vatandasi kimse siklemiyor tabi) bitlerinin kanlandigini gösterir.
It gibi ureyerek dunyayi ele gecirme planlari geregi stratejik bir kacis oldugu deklare edilmistir. Sagolun efendim.
(bkz: türkmenlerin kürtlere döşediği boru)
Bunların mahalle kavgalarındaki tutumları da farksız teke tek diye birşey yok daima kalabalıklar ama şartlar eşit olunca götünü döve döve kaçarlar yapacak birşey yok.