bugün

görsel
Hıh. Onlar da size bayılıyodu. Bu başlığa insanlık kardeşlik vs tarzında şeyler yazmayacağım en mantıklısı bu.
Yapma böyle ama valla yasayamaz kürtler, ne olursun sev onları, milletçe yalvariyoruz , Allah aşkına neden böyle yapıyorsun ki ?
görsel
biz insanları seviyoruz kardeşim, var mı ötesi?
Sadece pkk lı ve hdp ye oy veren Kürtler i sevmiyorum. Müslüman, vatanına, milletine bağlı Kürtler in başımın üzerinde yerleri var.
iyi insan olanı severim. Adamın kimseye zararı yoksa sizene. Kötü insanları da ırkına göre değerlendirmek yanlış. Kötü kötüdür. iyide iyi.
Irk atlarda ve itlerde aranir. Benim kurtlerle sorunum yok pkklilari sevmiyorum. Turk-Kurt kardestir,pkk kalleştir.
(bkz: ben ırkçıyım banenah)
demenin türkiye için geçerli yolu.
kürt milliyetçiliği yapan ve pkk propagandası yapan kürtlere karşıyım. geriye kalanlar bizimle kalabilir.
iyi insanları severiz.
kürtün yüzüne kürt deseniz faşistsin der. nesini seveyim bu dağ çomarlarının.
ırkçılar hastasınız. şu kafayı aşın artık. vatan haini nice türkler var, onlar meclis dışı mı yani? ırk kavramını abartmayın.
iyinin de kötünün de ırkı olmaz. iyiler iyidir, kötüler kötü. Her ırktan iyileri seviyorum ben. Kucaklıyorum hepsini.
ayrım yapmış olmayayım da her kürt kötü değildir demeyin. aslında iyi olanları da var ama genelde nadir çıkar. o yüzden hem katılıyorum hem katılmıyorum.
onlar da seni sevmiyordur o zaman. ya olum bi siktirin gidin be. ulan hiç mi insafınız yok, şurada bir tane kürdün kalbini kırmış olmak düşüncesi de sizi rahatsız etmiyor. bizim pkklı kürtlere kızıyoruz ama aynı zihniyet bizde de az değil.
görsel
sığır adamlıktan da öte bir beyanat. Bu cümleyi kuran vatandaşa nedenleri sıralar mısın dersek hepsinnin özeti " bütün kürtler Pkk'lıdır" önermesi karşımıza çıkar. işte bu zihniyette oldukça ki ülkenin yarısı tamamen bu kafadayken adamlara birlik olmak , hepimiz aynı topraklarda büyüdük mesajını sittin sene kabullendiremezsin.

Yaptığın tespitin içine sıçmakla beraber burdan kürt kardeşlerimizi çok sevdiğimi beyan ederim. * Hepimiz 35 yıldır bu topraklarda doğup büyüdük ve sen sayın gerizekalı beyanatçı keşke azcık "düşünebilsen."
iranid bir kavimdir. ırk değildir. (bilimsel olarak söylüyorum)
sanılanın aksine iranlilardan gelmesi değil, ıranlıların ataları olan topluluk.
Üstün irk. *
Efsanevi irk. Diz cok tövbe iste.
artık üç harfli denince akıllarına jöh ve pöh geliyor.
insan evlatlarıdır.
osmanlıya katılan en soylu, asil, hatta osmanlıya savaşmadan gönül rızasıyla katılacak kadar büyük şeref sahibi bir millet iken; 20. yüzyılda yapılan baskılardan ve eziyetlerden dolayı bu nitelikleri unutturulmuş ve ayrılıkçı sol görüşlere kaydırılmıştır. kürtlerin en azından yarısına yakın bir kısmı günümüzde böyledir. diğer yarısında ise genel olarak o şeref ve izzet halen devam etmektedir. beyninde o aşağılık ırkçı solucan olanlarınız belki bunu kabul etmeyecektir, ancak gerçek budur.
Anavatanları iran da bulunan zagros dağlarıdır hint-avrupa kökenli olup hint-avrupa dil ailesinden bir dil konuşurlar iyisi muazzam kötüsü çok leş'tir.