bugün

kısaltma; jandarma özel harekat
bugünlerde doğuda pkk'lıların kellelerini alan "jandarma özel harekat" kuvvetlerinin kısaltması.
bu sabah çukurca'da 15 kelle alan özel birlik.
jandarma özel harekat ın kısatlmasıdır. Yüksekova da konuşlanmış jöh gruplarına efeler de denir.
helikopterin düşmesi gibi saçma salak bir sebepten ölen 6 tanesi bugün beni şaşkına çevirmiştir.
bunlar çok iyi eğitim almış, güneydoğu taraflarında silahlı mücadele konusunda efsanedirler.
bu şekilde 6 tane * jöh ün helikopter düşmesi sebebiyle kaybedildiğini duyunca aklıma şu soru geldi,
"bunlar da böyle ölecekse, kimi neye güvenip doğuya gönderiyorsunuz?"
bir zamanlar mensubu olduğum kuvvet. bunlarin usu bordo bereliler olarak bilinen ozel kuvvetler Komutanlığına bağlı birliklerdir.
https://fbcdn-video-c-a.a...700f6a491da90450a859d749d
jandarma özel harekat'ın kısaltması. diğer adlarıyla mavi bereliler.
(img:#923147)
canım türkiyem?
görsel

allah yar ve yardimcilari olsun aslanlarimizin.
Yaşadığım şehirde şu sıralar çokça görmekteyim.

Allah emeklerini zayi etmesin. Kahramansınız. Yanlarından geçerken büyüksünüz reisler diyesim geliyor. Kahpe terör destekçisi halkın arasında duruşları, verdikleri korku yeter.
Geleceğin Muhtemel teröristlerine şimdiden uyarıda bulunmuş güvenlik elemanları.
50 tane 18 yaşında keleşli bebeyle mücadele içindeki yapı.
pöh ile birlikte pkk'nın içinden geçen.
türkiye'nin ışid'i biziz diye yazmış birisi. beynine skym yazmak geldi içimden.
Pöhten daha iyi bir ekip hatta bordo berelilerden daha iyi deniliyor.
TC'nin ''kahraman'' polisleri buraya
"Kahpe Silopi" yazarak buranın kendi vatanlarına ait olmadığını açıkca itiraf etmişler.
görsel
Önümüzde ki martta jöh sınavları var, eğer başarılı olursam özel harekat üyesi olacağım.

Ve bu bana bir doğum günü hediyesi olacak.
vurucu tim.
sikici tim.
öşek sikenleri siker.
bir hışımla geçti cizre'den.
hepsinin ayrı ayrı yakışıklı olduğunu söyleyebilirim.
ayrıca saygılarımla.
Eğirdir Dağ komando da acemilik egitimi yaparken helikopter ile bir grup sacli sakalli terörist kılıklı herif inmisti.Ögle ictimasın da tekrar karsılastık. Tras olmuslar falan. bu sefer üzerlerinde üniforma ve rayben vardi ama.Meğer jöh timiymis ağalar.