bugün

Kusuyorum.
görsel
Üstün körü bir yalandır.
Not: Ayrıca kürtlük bir ırk değil etnik kökendir.
Harf hatasi yapmissin arilik kelimesinde r yerine d olacak.
Yav hehe'dir.

Ölen abisinin dul karısına atlayan kaç tane üstün ırk gördünüz.
skjdhfkjshkjfhskjhfkjskhfsdhjsdfhfdskdsfksfdkfsdksfhdshsdfkd.
Irk ????

Karma bir ırka "ırk" mı deniliyor? Siz önce bir 15 yaşında menzil bilmeyen çocuğu dağa göndermemeyi öğrenin sonra ırk konusunu tekrar gündeme getiririz.

Ha beni inandırırsanız da ak47'ler benden. Boşuna abd'nin götünü yalamazsınız. Hadi gene iyisiniz.
Adam ciddi bişey anlatıyor gülmeyin amk.

Evet kardeşim biz dinliyoruz anlat sen.

T: bir çeşit mantarlı kek vakası.
Fasistligin lüzumu yok. kurtsen kurtsun bize ne aminakoyayim.
öncelikle lafa hiçbir ırk diğerinden üstün değildir diye başlayalım. bunu ciddi olarak diyen zaten net geri zekalıdır.

diğer bir konu ise, bir tane embesilin kendince nefret kusması, kurduğu cümleye bak. peki neyin karması bu sayın amınakoduğum? arap diyorsan dilleri arapça değil, türk diyorsan dilleri türkçe değil, acem diyorsan dilleri farsça değil.

bu laneti üzerinden kalkmayan topraklarda yeterince sorun yokmuş gibi nefret tohumu ekin, bravo. siktiğimin yerine sözlük demeye bin şahit, ne araştırır, ne kaynak gösterir, kulağına ne fısıldadılarsa onu konuşur, onu bilir. bir sike yaradığınız yok ölün bari, en azından toprağa bir şeyler katarsınız.
Kürtler edebiyatta niye ileri seviyede değil çok ilginç hiç bir kurde karşı hiç bi zaman haklı cikilmiyor çok daha ilginci nerdeyse bu ülkede türklerin hiç payı yok devletin en isabetli kararı pkk yi bitirme azmi ve hedefi.
tamam şampiyon sakin ol ve o elindeki bombayi yavaşça yere birak.
reptilianlara bile kız veririm size vermem amk.
(bkz: reptilian)
(bkz: kürt)
irk ustunlugu olamayacagindan yanlis onermedir.
(bkz: kahkaha attıran başlıklar)
kıl bakımından evet... özellikle bayanları bıyık bırakıyor. çok sexy...
görsel
Kürt ırkının Orta Asyalı çekik gözlü at hırsızlarından üstün bir ırk olduğu kesinlikle tartışılmaz bir gerçektir, 30 yıla kalmaz bunu kendileride kabul edecekler şimdi istediklerini söylesinler.
hem kürt olacaksın hem de bir ırka mensup olduğundan bahsedeceksin! ilginç anlat, dinliyorum heyecanlı oluyor.
hassiktir ordan.
Bunu iddaa eden bir tek kürt görmedim.
Sen türk ırkı üstün dersen adam çıkar kürt ırkı üstün arap ırkı üstün zıkkımın kökü ırkı üstün der kardeş.