bugün

görsel
Asla gerçekleşmeyecek durumdur.
Galeride Sebahat Tuncel'in fotoğraflarını görüyorum, onun kadın haklarını savunduğu kadar kaç kadın savunmuş bu hakları. nişantaşı'ndan, cihangir'den çıkmayan amaçsız kadınlar mı? birini değişmem Tuncel'e, kimi güzel bulursanız bulun.
Belçim bilgin.

Evet auraları farklıdır.

görsel
Hem güzel hem seksi oldukları gerçeği.
Kürt kızları güzeli de vardır, çirkini de. Fakat bu durumu politikleştirmeye gerek yok bir ırkın güzel veya çirkin olması normal de, böyle, tövbe bismillah bir şeylik entry'ler gördüm çok lüzumsuzlaştırılmış. Yani "kesinlikle olamaz, asla." ya da terörist bayrağı açmış terörist kız resimleri gibi ve türevlerini olmuşturan yorumlar saçmadır. teröristlerle, kürtleri algısal olarak bağdaştırmak mantıksız.
Geneli için söylenemez ama güzelide harbi taş gibi oluyor.
Doğru önermedir ama t rklere yok.
evrime inanan kardeşime; evrim gerçekleşmemiş olsaydı doğru bi olaydı lakin kardeşim evrim olayı geçti gitti hepimiz insan olduk bu yüzden bu olay imkansız. yeniden maymuna dönersek haklısın güzeller.
babam daha güzeldir.
ben daha yakışıklıyım.
çelimsiz, tahta götlü tirkoları kudurtur.
görsel
Vardır her ırkta olduğu gibi ama Kürt diyw bir Irk olmadığı için iran halklarının sınıfında bir değerlendirme yapılabilir evet fars kızları koca gözlü samur kaşlıdır balık etli lömbür lömbürdür, ele gelir tercih edilir, hardsex iyi olur kütür kütür. Türk kızlarımıza gelince onlar baş tacı evlerin sultanı adeta tanrıçalarımızdır Tanrı'nın en güzel sanatıdır badem gözlü açık ve buğday tenli... Biri bana gelsin.
görsel
görsel
görsel
türk kızlarından 10 kat daha güzeldirler.
görsel
türk kezorellalarının kıskandığı masalsı güzelliktir..
görsel
Katıldığım tespit. Terbiye ve efendilikleriyle o kadar güzeller ki...
apaçık gerçektir. ermenilerden sonra en asil ve güzel kız ırkı kürtlerdir..
görsel
öşex gözlülerdir.
güzellik, gelişi güzel, düşüncesizce dağıtılmış, hakkıyla kazanılmamış, muhteşem bir armağandır.

Anlayacağınız ırklarla alakası yok.
"Ermeni kizi kürt anasi" diye bi kitap var. Tamda bunu demis basligi acan.
Robust iranid ve armenoid tipli kızlara güzel demek ironik.
venezuellalılar kadar güzel değildir.
Irkın güzellikle alakası yoktur başlık atan kişinin düşüncesidir.
Bir tane mi var kürt kizi. Madem bu basligi actin ornekleri cogalt biraz.