bugün

Kara kaşlı kara gözlü sert yüz hatlı kızlardır, güçlü inatları erkeksi tavırları, küfürlü kaba konuşmaları vardır.
Kaşına dolgun kızlar. Yokluk durumunda tercih edebilirim belki. Bakın Yokluk diyorum.
namus timsalidir.
Hevallerin ata, eşeğe tercih ettiği kızlardır.
Kıllıdırlar.
Her ırkta olduğu gibi hem güzeli hem çirkini vardır.
Sözlūkteki ırkçı pisliklere karşı şunu söylemek isterim : Zamanında babanın ağzından salya aka aka 31 cekerek izledigi dūnya gūzeli olan hūlya avşar da kūrttūr nokta.
Kürt kızları edeplidir, oturaklıdır ayrıca gözleri çok güzeldir.
-Keçe kurde pır xezalın.
Sen önce kendine bak bundan üç gün önce senide sever sayardim. Mamafih mahalle karilari gibi elinde şarap hepinizin amk heyyt demek bir marifet değil. Sonra türkçü olunuyor böyle mi,? Sonra gelip burada milliyetçilik yapılıyor, böyle mi? Yok yok Hayır böyle değil.

Siz burada kürt kızı diyerek beş dk sonra bir Kürdün, Türk kızları ile ilgili başlığına bizim dil dokmemiz gerekiyor. Ne için ? Elinde sigara bir eline içki alkol liseli hayatı ergen gibi hepinizden tiksiniyorum, amk diyen kızlar için mi? Hayır hayır olmaz. Böyle devam ederseniz milliyetçilik ceketimi bırakıp gideceğim. Belki çıplak kalırım ama en azından bir şerefim olur.

Sizin artık bize bir faydasnız yok!

Biz mücahit adamlariniz bizim dinimiz ve ırkımiz ruhumuzda vardır.... dil ile her şey olmuyor.

Tanım

Kürt kızlarına söylenen kürt kızı ibaresidir. Bir cinsiyet.
Çoğu esmer güzelidir.
Son derece ataerkil ve ne kadar modern olsa şenirdekileri feodal kafalı kızlardır..
Uzak durulmalıdır, uyarayım..
Ne barsa norveç kızında var azizim..
ortadoğu halklarının kızlarındandır.

edit: iş bu entry aşağılama amacı gütmemektedir.
bizim türk kızlarından güzel olan tatlı olan çok kürt kızı vardır. masum bakışları özellikle
Gözleri güzel olur.
gözleri güzel olduğu gerçeği.
birilerinin annesi, birilerinin kızı, birilerinin kardeşi, birilerinin de karısıdırlar.

şerefsizliğin lüzumu yok.

siyaset konuşacak, savunduğunuz ideolojiyi destekleyecek beyniniz yoksa bir davanın peşinde köpek olmayın.

rezil etmeyin kendinizi.
kaşları 5cm eninde 15cm uzunluğunda. siyah saçlı, esmer, çoğunlukla akılsız, alnının ortasında koca bir ben olan, kezban.
Çok erken yaşta üremeye başlayıp 4 aile oluşturucak kadar çocuk yapabilirler.
dolgun memelilerdir.
Türk erkekleriyle yakışıklılık yarışmasına girebilecek tipe sahiptirler.
iki dürt bi sürt ile Mutlu oluyorlarmış...
diğer kızların yanında etkisiz elemanlardır.
fazla esmerse kürt ayağına yatan bir romandır.
bıyıklara badem yağı var ister misiniz ?
-çoğu kıllıdır
-kaşları kalın
-konuşmaları kaba
-öyle garip kizlardir. .