bugün

http://www.nethaber.com/T...kulagini-ve-burnunu-KESTI
çok iyi sevişir.
içlerinde bir tane karısının kulağını kesen orospu çocuğu çıkar. nihayetinde iyi insanlardır, en asil duyguların insanıdır. yakışıklı olurlar.
Öncelikle kürt olmadığımı ama olsam da aynı şeyleri yazacağımı belirtmek isterim. insanlar ırklarına ten ve göz renklerine,saç şekillerine, kıl yüzdelerine göre sınıflandırılamaz. Sınıflandırıldığında ise kaynak belirtmek gerekir. Yani sana bu hakkı kim verdi? Yasalar mı verdi yoksa dinin mi? Hangi hukuta veya dinde böyle bir ayırım yapma hakkı sana veriliyor? Bu cesareti nereden buluyorsun? soruları akla gelmelidir. insanlar ancak eğitimli veya eğitimsiz olarak sınıflandırılabilir. Bu ermeni için de kürt için de arap içinde geçerlidir vs vs. Dağda doğmuş, okul yüzü görmemiş, devletin varlığını hissetmemiş, biz senin sözcünüz diyen çapulculara inanmamış insanlar var kaşınızda. Yani beklenen nedir onu anlayabilmek mümkün değil? Bu adam çıkıp Türkler üstündür, ben Türkçe konuşucam, Biz kürtler kıllı dağ hanzolarıyız mı diyecekti? Çok klişe ama bunu okuyan sen, kürt doğsan bunları mı söyleyecektin? Azıcık empati ve nefretten uzak durmak ile çözülmeyecek mesele değildir bunlar. Tabi ki bir yakınım şehit olsa bu kadar objektif yazamazdım isyanım olurdu ama bir insanı seçemediği doğum şartlarından dolayı aşşağılamak ve sadece aşşağılamak ne kadar doğru? Bu sorunu cahil mi çözecek yoksa eğitimli olan sen mi?Böyle lümpenvari aşşağılayıcı başlıklar açmaktan başka hiçbir şey yapmamak kişinin masturbasyonundan başka birşey olabilir mi? Başlık "Kürt erkeği"; tüm kürt arkadaşları kendilerini aşşağılamaları için bekliyoruz efendim...
dağdaki pkklı kürt erkeklerinden daha erkektir.
abaza ve genelde mal kesimdir.5 tane bayanla evlenir bakamiyacağı kadar çocuk yapar. ülkeninde çevresindeki insanlarında hayatına sıçar bi yerde.
büyük penislidirler. nerden mi biliyorum? elimde sağlam veriler var ve bazı yazarlara teori olarak sunuyorum. buyrun afiyet olsun.
bayrağımızı kabullenip,uğruna şehit olmuş vatan işgal edilmesin diye canını siper etmiş,nice kürt kardeşlerimiz var.
haaa dağa çıkanlarda ,askerle çatışanda var. ama biz vatan için şehit olanların hatrına,kürt erkekleri,adam gibi adamdır diyoruz sözlük.
dağa çıkanlarda ermeni uşağı,israil maşası diye ayr ıbir başlık açılabilir.
(bkz: ork)
yer yer beğendiğim erkektir. kürt erkeğine bok atan türk erkeği de muhtemel ergenliğinde "benim niye sakalım çıkmıyo la" diye ağlayan erkektir.
(bkz: taksim abazaları)
plastik cerrahları zengin eden vahşi ve sexi erkekler.
erkek kürt şeklinde anılması daha doğru olan canlı türü. maganda, kıro, barzo gibi takma adları da vardır.
faşist olana rastlanmamıştır. misal türklere genelde faşist derler ama bunu diyenlerin bu adamlara faşist dediğini duymadım.

ha bir de;

(bkz: faşist damgası yemek)
-minibüste bağıra bağıra şarkı söyleyebilir.
-kadınların üstüne yürüyebilir.
-türkçe konuşmayabilir.
-sıkışınca kaçmakta üstüne yoktur.

yukarıda sıralanan maddeler bugün kız arkadaşımın başına gelen bi' olaydan derlenmiştir.
olay şöyle vuku bulur: 5 kıro minibüsün arka beşlisinde saf tutmuş kürtçe şarkılar, türküler -hani yer olsa halaylar falan, neyse- söylemektedirler. hatun kişi rahatsız olmuş uyarmış ama anırtıyla anlamadığı bi' dil arasında bi' cevap almıştır.
bunun üzerine anlamadığını türkçe olarak belirmiş ve türkçe cevap istemiştir.
cevapta anladığı tek kelime .mını siktiiiim olmuştur.
dayanamayıp en yakın durakta inen hatuna minibüsün içinde ebele ebele diye gülen 5 kıroya cevap bi' orta parmak olarak kalkmıştır.
minibüsü durdurup inen kırocanlarımız hatunun üzerine yürümüş ve anlamadığı dillerde anlamadığı şeyler söylemiş, yumruklar sıkılmıştır.
olayı gören esnafın araya girmesiye kırocanlarımız koşarak uzaklaşmışlar ve olay kapanmıştır.

edit: yaşanmış bi' olaydan sunduğum bu kesiti eksileyen adam, onlardan biri sen miydin?
pkk denilen terör örgütüne karışmadıysa eğer, sen ben gibi delikanlıdır.
12 yaşında karısı olan erkektir. kendi yaşı da 50 gibidir.
köprü altında travesti hoplatıp; bir erkek bacısına baktı diye bacısının dudağını patlatan, gözünü şişiren yılmaz namus bekçileridir.
--spoiler--
faşist olana rastlanmamıştır
--spoiler--

kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan...
her ne kadar çok eleştirilip yerin dibine sokulsa elbette olumlu yanları vardır . erkek türünün ilk örneği olan ilk insanın günümüze kadar bozulmayan genetiğini taşırlar.ortaya çıkan 5 milyar yıllık iskelet ve kafatasları üzerine araştırma yaparken elbette bunlarla bir karşılaştırma yapılabilir. bu da antropolojiye yeni bir katkı demek oluyor haliyle.
görgüsüz, sevksiz, ter kokan, konuşmayı bilmeyen, zayıf birini görse ezmeye çalışan, kibarlıktan anlamayan, kadın erkek hayvan ayırmadan bulduğu deliğe girmeye çalışan, bji apo diye götünü yırtan, kalabalık içinde aslan tek başına kedi kesildiği için sırtlana benzettiğim erkekimsi modeli.
edit:bakıyorum klavye kullanmayı bilen kürtler varmış sözlükte o bilgisayarı gasp ettiğiniz çocukların paralarıylamı aldınız lan.
sheltoxla gün boyu kendinizden uzak tutabileceğiniz canlı türü.
pkk ile alakası olmayanların gerçekten mert ve dürüst olduklarını görürsünüz. batılı insanlardan daha pratik zekaya sahiptirler. tek sorunları parfüm kullanmamaları.
birçoğu ne yazık ki bazı değerlerden yoksun olarak yetiştirilmiş, kanlarına barbarlık doğuştan eklenmiştir.

birçoğu dedim, yanlış anlaşılmasın.

bulunduğum yerde ziyadesiyle fazla olan erkeklerdir ayrıca. elini sallasan anında çarpıyorlar. hatta kafanı çevirdiğin yerde görüyorsun. dış görünüşünden kendini belli edecek kadarlar efendim alınmayın lütfen. taraflı olduğumu düşünenler olacaktır yazdıkça bana hak vereceksiniz.

- kürt erkekleri kaba olur. ama içlerinde son derece kibarları da bulunur. yine de kabalıklarını hiç ummadığınız yerde zart diye gösterir. içlerinde vardır. türk erkekleri kaba değildir demiyorum. en az onlar kadar kaba türk erkekleri de vardır.

- bazı(!) kürt erkekleri gerçekten kokusundan anlaşılıyor yahu. devletin her türlü nimetinden bedava faydalnıp, kaçak su, elektrik kullanan başka millet olsa tertemiz olur ama bunlarda o yok. genelleme yapmıyorum yine, aralarında türklerden daha titiz ve temiz kokanları da var. ama arkadaş minibüste kollarınızı kaldırmayın gözünüzü seveyim.

- kadınları aşağılayan, laf atan, serserilik yapan, aklı uçkurunda olan kürt erkekleri de var. iğrençler. türk erkekleri yok mu? evet türk erkeklerinde de var bu özellikler. ama kürtler abartılı yapıyor. minibüste bariz bir şekilde ford yapan birini görürseniz sorun, soyu kürtlere dayanıyordur. o da bunun vermiş olduğu dayanak ile dayatma yapıyordur. mutlaka. kadınlara karşı gerçekten duyarsızlar. kadının olduğu yerde kıllarını kıpırdatmazlar. kadın varsa o işi kadın halletmeli. centilmenlikten haberleri yok.

- kaba olurlar demiştim değil mi? saygısız da olurlar. bazıları(!) türk erkekleri saygısız olmaz mı? olur. türk erkekleri de saygısız olur.

- bazı değerlerden yoksundur demiştim en başta. büyüklerine saygısı oldukça fazladır bu erkeklerin. el etek öperler o derece. bu konuda haklarını yemeyeceğim. tek artıları da bu sanırım. büyüklerine saygı.

- kimisi pkk sempatizanıdır 'haklarımız yıllarca yendii abey, bize devlet sahip çıkmıyor' der, ki bunu okumuş bir kürt erkeğinden duydum. diğeri de ben kürt olduğum halde türkiye için canımı veririm der. pkk terör örgütünün ne bok olduğunu bilir. savunmaz, onlar candır.

- erkek çocuk düşkünleridir. altın sıçıyormuş kürt erkek çocukları öyle duydum. halbuki sonra kürt erkeklerinin çoğu pis işlere bulaşıp ailesinin başına bela açar. yine de soyumuz kurumasın diyerek erkek çocuğu bulana kadar ürerler.

- çoğu amca kızı, teyze kızına göz diker. ensest ilişkileri destekler. daha dün hikayesini dinledim, sakın itiraz etmeyin.

- evlilik onlar için seks ve hizmetçiliğin meşru yoludur. üremek için lazım yani. başka bir esprisi yok evlenmelerinin.

- çok nadir bir kesimi sosyal ve kültürel yönden zenginleştirir kendini, diğerleri sokak başı serseri aylak takımıdır. bir kürt arkadaşım bana şunları söylemişti; ' kürt olduğum halde kürt olan hemcinslerimden son derece utanıyorum, öyle ki; aile ve tanıdık olan kişileri, eşime dostuma tanıştırırken uatncımdan yerin dibine giriyorum'. kendilerini pkk nın avantajlarını bulmakla geçiren dangalaklar da vardır ayrıca. bizzat şahit oldum. kimisi liseyi bitiremezken, diğeri üniversite bitirir onlar candır. liseyi bitiremeyenler de bir boka sap olmaz, boş gezenin boş kalfası olur.

tüm bunları neden mi yazıyorum? ben bunların arasındayım, ben! en çok bana soracaksınız. bulunduğum yerin yerlisi az olur. yoğun göç alan bir yerdeyim. komşularım arkadaşlarım kürttür. içlerinde olduğum için yazıyorum, gördüklerimi yazıyorum. aynı konuları kürt tanıdıklarımın yanında da konuşuyorum. lafımı sakınmam asla. nitekim; aynı özellikler türk erkeklerinde de olsa bile kürt erkekleri kadar göze batmazlar. adları çıkmış dokuza inmez sekize. o değil hiç çabaları da yok zaten*
bağıra bağıra, sırf insanları rahatsız etmek ve kavga aramak için kürtçe konuşan insanlardır. ki toplum içerisinde başkalarının anlamayacağı bi dili konuşmak hem de bağıra bağıra, terbiyesizlikten öte bi şeydir.