bugün

bence yok ama söyle de bir sey var.

(bkz: kürt sorunu)
Yoktur elbet. Ben de Çerkesim . Ama sorun olan yerlerdeki kürt sayısının fazlalığı gözlerden kaçmıyor değil.
Irkçılık yapılmaması gereken durumdur. Herhangi bir ırka mensup olmanın da sorun olması çok saçmadır.
Ha Kürt olmuşsun Ha Türk umrumda değil, benim için Kürt olmanız umrumda bile değil, değişik hiç bir şey olamaz. Üstünlük ırkta değildir.
(img:#1036787)
yok kanki.
yanında 4 5 kişi bulunan ve buna rağmen cesaret maskesi altında korkaklık ve ürkeklik yatan kürt söylemidir. tekken yakaladığınız zaman erir korkudan.

kürtlerin doğasında vardır bu.
ne alıp veremediğiniz var birbirinizden lan akıllı olun biraz çalan çalıyo hayatını yaşayan yaşıyo siz hala kürtlük türklük derdindesinz..
Keşke önce insanız diyebilsek. Düşman bir girdimi görürüm ben kürdünü türkünü. Bende göçmenim yugoslavya ve bulgaristandan göçme baba tarafım. Emin ol sırpın bulgarın karşısında hiç önemi kalmadı türk olmamın. Evladını kesip annesine yediriyorlardı. O yúzden şuyum buyum demeyin adam olun memleketinize sahip çıkın. O doğuyu size yar ederlermi sanıyorsunuz başınıza kimin çökeceği belli olmaz inlemeleriniz taaa ankaradan duyulur allah korusun. Bu ülke hepimizin.
Var! O zaman Türkiye'yi terkedin ırkçıyım ben.
kürtler sorun mesela.
ulan kıro madem kürtsün, köpek eniği gibi üreyeceğine önce elektrik faturalarını öde. kimsenin senin etnik kökenine karışacağı yok.
Kacak elektriginizin faturalarini biz oduyoz. Baya buyuk sorun var. biz fasist turkler sizi istemiyoz iviiiit.
Valla memleketi bolmeye calismadigin surece yok bir sorun.
Al işte vurgulayarak konuşuyor sonra biz faşist oluyoruz. insanım ben var mı sorun dedi de biz mi karşı çıktı. Neyse sorun vAr artık şu eşşekleri rahat bırakın eşşek cenneti diye bir yer de yok.
Mesele kürt olmak değil, insan olmaktır asıl mesele. Ben insanım var mu sorun diyebilmeliydin Kürt kardeş.
Sorun yok eşek var.
pkklı mısın?
Pkk'lı değilsen sorun yok. Pkk'lıysan ölümün yakındır.
Ulan sizi finlandiya sınır dışı ediyor ne konusuyorsun hırbo dediğim başlıktır.
görsel
var tabikide. türkiyede yasıyosan türksündür tamammı soyun nerden gelmiş beni ilgilendirmez sen türkiyede yasıyosun kimliğinde TÜRKiYE CUMHURiYETi yazıyo ve sen ne kadar kabul etmezsende üstünde atatürkün resmi olduğu paraya muhtacsın!!! burası TÜRKiye adı üstünde türk olmak istemiyosan gidersin. ayrıca farkındaysanız kimse türküm varmı sorun demiyo siz hep böle kürdüm kürdüm diye öne çıkıyosunuz yani ırkçılığı siz yapıyosunuz asıl.
Olamaz, kürdüz dedik ya.
şu resmi atan insan oruç tutmuyordur umarım. türk dışındaki bütün ırklara piç deyip de müslüman'ım diye dolanmıyordur inşallah.
bunu size sormak lazım... sorun ne?
Kürtsen sorun yok. Ama pkk lıysan sorun var.
Tamam biraz da insan olmayı dene!
Başlık diye soru başlığı acan uludagsozluk yazarinin Bir sorusudur.