bugün

bir de bana şu fifa 16'yı kurun amk.
biri şuna apk dosyalarını atsında, telefonuna kursun artık ne kuruyosa.
Kürt lütfen.
hayırlısı be gülüm...
çıldırtan bir gerçektir. kimse karşı çıkamaz. açık ve net.
kürdanistanlar genelde mutfak raflarının en köşesinde yahut dolapların en güneş görmeyen alanlarında yaşarlar.toplu halde duran kürdanistanların en önemli özellikleri, kürdan olmalarıdır.o kadar kürdanlardır ki, kürdanistan ismini almayı haketmişlerdir.
(img:#1025093)
Birisi şunlara legolarını geri versin.
(bkz: HAYALLERDE YAŞIYOR BAZI iBNELER)
Sinek vızıldaması duyuyorum. Yaz gelince canlandı yine haşereler.
(bkz: babayı alan piç)
ABD, ab,israil, Rusya izin verirse olur

Tabi Araplar,Persler ve türkleri de durdurmak lazım.
Tüm kürtler misak-ı milli sınırları dışına çıkacaksa iran'da kurabilirler. neden iran. çünkü onlar bu kadar müsamaha göstermeyecekleri için orada yer gösteriyorum.
görsel
müthiş bir beyan. herkesin aklında bulunsun, kürdanistan kurulacaktır. açık ve net.
ırak'ta zaten var sizi oraya alalım.
zaten haşlanmışsın bir de kızartalım dedirtesi başlık. nah kurarsınız. cart curt carttttttttttttttttttt...
siz kurun biz kafanıza yıkarız.
Moderatörlerin armut topladığı başlıkla tasdik-i görünendir.
ortadoğuda örnekleri bolca mevcuttur, kürtlere kaos ve acıdan başka bir şey getirmeyeceği aşikar.

bunu aklı başında herkes idrak edebiliyor.

bu coğrafyada güçten düşen, küçük olan yutulur.
Bunu mu demek istediniz.
(bkz: bonzai)
(bkz: kürt kafası)
(bkz: kimyasal)
(bkz: rüyalar gerçek olsa)
(bkz: yav he he)
Irak'ın kuzeyinde kurulmuş olan devletten haberi olmayanların beyanıdır. adamlar sıkıntı içinde. memurlarına bile maaşlarını ödeyemiyorlar. kalkıp devlet mi kuracaklar bunlar?
ulan kürdistan diye bir yer yok olmayacakta. lan bu adamlar harbi hayal dünyasında amk. 95 den beri bi kuramadılar. iyisi mi siz şununla kurun kürdistanı. (bkz: lego)
sevindiğim gelişmedir.

Ortadoğuna topraklarına geri dön kardeşim.

benden uzak allaha yakın ol.
Kürdanistanı kuracakmış.
Kürdan
K ü r d a n