bugün

benim önceden istediğim ancak şimdi pek de istemediğim bir şeydir. şu an pek de gerek görmüyorum ve bana o kadar yakışacağını pek sanmıyorum ancak yakışabilir de belki. tek kulağımı deldirip nokta küpesi taksam yakışır aslında bana bence.
Sadece kadına yakışan.

yapmayın beyler.
Delikanlı, maço erkeklere göre sadece bayanlar takabilir.
görsel
Yapmakla yapmamak arasında kaldığım eylem bir yandan babyface diye tabir edilen yüze sahip olmamla iyice kız gibi görünüp uzak durmamı söyleyenler var bir yanda da senin tipine çok güzel yakışır kankacılar var arafta kaldım ne bileyim.
çok afedersınız ama erkeğe sanki biraz ipnelik katan bir eylem gibi.
bi ara takıyordum. sonra hevesimi aldım çıkardım.
25 (yirmi beş) senedir kullandığımdır. O zamanlar çok daha zordu ne tehditlerle karşılaştım ne hakaretler ne alaylar ama şu anda en çok güldüğüm o hakaret edenlerin hepsi 5 sene sonra teker teker küpe takmaya başlamasıydı.
son üç gündür gerçekleştirmiş olduğum eylem, bu sayede toplumun nabzını ölçmeye çalıştım, genel olarak hanzo tipler yanlış bir şey yapmamı bekliyorlarmış gibi sert sert bakıyor, kapalı kızlar bakıp bakıp gülüyor, teyzeler dayılar bakıp bakıp tövbe estağfurullah çekiyorlar, at gibi hatunlar bile dönüp bakıyorlar.
Hiş bir aksesuar. Ama erkeklerde.
vurduran erkek eylemi.
erkeklere caiz olmayan durum.

Abdullah ibni Abbas (Radiyallahu Anhuma) şöyle dedi:

“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) erkeklerden kadınlara benzeyenlere ve kadınlardan erkeklere benzeyenlere lanet etti.”

Buhari Fethu’l-Bari 10/332

Yine Abdullah ibni Abbas (Radiyallahu Anhuma) şöyle dedi:

“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) kadınlaşan erkeklere ve erkekleşen kadınlara lanet etti.”

Buhari Fethu’l-Bari 10/333

Erkeğin hippi ve metalci gruplar arasında yaygın olduğu gibi kolye, bilezik, halhal, küpe vb. takması caiz değildir. Yine kadının; gömlek elbise vb. erkeklere özel giysileri giymesi caiz değildir. Daha da ötesi şekil ve ayrıntıda erkeklerden farklı olması gereklidir. iki cinsin her birinin diğerinden farklı olması gerektiğine delil, Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh)’dan gelen şu hadistir:

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu:

“Kadın giyinişiyle giyinen erkeğe ve erkek giyinişiyle giyinen kadına Allah lanet etsin.”

Ebu Davud 4/355, Albânî Sahihu’l-Cami 5071
Kızlara yakışandır sadece.
Sevgili zoru ile yaptığım eylem.
aksesuar kullanımıdır. yapılabilinir eylem. bazı erkeklere yakışır fakat bazı erkeklerde çok absürt durabilir. takmadan önce iki kere düşünülmeli.
bir erkek olarak yaptığım eylem. gece gece nereden geldi aklıma ama, yaş 30'lara doğru geldikçe bazen acayip hissediyor insan kendini, ''ulen koskoca herif oldun takılır mı hala'' diye, bazen de diyorum ''artık ayaklara düştü'' ama yine de halka olanından her daim cepte taşınır bünyemce.
erkekleri kesinlikle ibne filan yapmayan aksesuvar. takınız.
erkekleri ibne yapan küçük detay.
erkekleri çekici yapan ince detaylardandır. Yakışır.
çivi, fermuar, kelepçe gibi insanlara tuhaf gelen ama aslında hiçte tuhaf olmayan, sevilerek yapılan eylemdir.
dışlanmaya sebep olabilir.
insanların "bu ne biçim küp, böyle küp olmaz olsun" demeleri durumudur.
kulak memesindeki ufacık bezenin her daim orada kalmasına neden olur. sorun teşkil etmez ama elinizi götürdüğünüzde hissedersiniz.
eskiye göre yaş ortalaması çok düşmüş olan hadise. eskiden abi dediklerimiz takardı , şimdi ise bildiğin velet lan .
ülkemizde, dış görünüşü ile insan yadırgayan kütükler olduğu sürece bu ülkede benimsenemeyecek eylemdir. küpe takmıyorum, takmak da istemiyorum fakat takandan bana ne? küpeyle adamlığın, insanlığın ne alakası var ulan?!
kulağınızı açmak için taktığınız ilk küpenin kulak memenizin içine girmesiyle, önce bir hafta süreyle kulak memenizde bir yarayla; sonrasında da yirmi gün süreyle kulak memenizdeki bezeyle* muhatap olabilirsiniz...
(bkz: hayallerimiz vardı neriman)