bugün

calısma alanını degistirmis olan yazar.

hayırlısı bakalım.
(#15199142) haklı olan yazar.
her açtığı başlığa '' (bkz: entry nick uyumu)'' yazılmasından bunalan yazar.

yapmayın artık şu şakayı. hadi ama, biraz daha yaratıcılık.
aykut kocamanın basın toplantısında kullanıp erman tor oğlununda sanki çok büyük bir eksiklikmiş gibi haftalarca üzerinde durduğu deyim.
işle güçle uğraşan yazardır, bir gözü her daim buralardadır.
merak eden de arar. *
şu aralar sırra kadem basmış yazardır. külliyen yalan olmadan kendisinden bir haber bekleriz. *
(#14947624) yaşaa demek istiyorum yaaşaaa. gece gece güldürdü.
pilli bebek' e bağlayan yazar. beni de alet etmekte.
(#14894782) bu entry'sine yarılmışken, kendisine özel mesaj vasıtasıyla bir teşekkür etmek istedim.

yarıldım lan yazdım ve kendi üslubumla kutlamış oldum.

ancak olaylar, kendisinin de aynı dakikada benim bir entrym için; "yarıldım" biçiminde mesaj atmasıyla başladı ve karşılıklı yarılmış bulunduk. ne bileyim lan bana çok tuhaf geldi. bu olay çok fena hoşuma gitti abi. enteresan ve güzel oldu, severim lan ben böyle tesadüfleri.

ellerine sağlık kardeşim!
Tan Taşçı'nın pir parçası.

http://fizy.com/#s/1ainy8
(#14870507) kafası ancak bu kadar çalışan, kendisini özelde kovduğum için yediremeyip yalan yanlış şeyler yazan yazarlar ile uğraşmaktadır. ayrıca kendisinin erkek mi kız mı olduğunu bilmiyorum bile.

ayrıca bir de rte gençliği tarafından sürekli iftiralara maruz kalmaktadır. mesela; özelden hiçbir mesajına cevap vermediğim cunk isimli arkadaşımız kendisine yapıştığımı söylüyor. ilk olarak kendisi asla tipim değil. ikincisi, hayallerini yıktığım için üzgünüm ama gay değilim.
Hakkında söylenen çirkin sözlerin hepsi külliyen yalandır. *
ben kendisini tanıyorum, ne o.ç. ne de yapışkan birisi. gayet de efendi ve kültürlü birisidir.
bunun dışında kaldı ki diyelim tanımıyorum kendisini, bir yazarın nick altına o.ç yazabilen birinin ne kadar ahlaklı olduğunu tartışmam bile. yetişkin ve aklı başında olan insanlar tartışmalarına ailenin sokulmayacağını bilir ve buna göre hareket ederler, karşımızda bir ergen saldırısı var sanırım ya da yetişmemiş birinin ham halini görüyoruz.
sen takma bunları arkadaşım dediğin gibi salla gitsin...
azı karar çoğu zarar gibi duruyorsa da, yalan yalandır kardeşim tamamı yarımı olmaz ki bunun...
ilk defa benim bir entryme bakınız verildi ve o bakınızı veren yüce insan (#14832714) nolu entrysiyle külliyen yalan dı aman tanrım ağlamak istiyorum.
Nick altıma en uzun entry'i girmiş olan yazar. Teşekkürlerimi iletirim kendisine. Ben de bir şeyler yazayım dedim ama onu anlatmaya yetmez ki bir sözlük entry'si... iyi ki vardır ve iyi ki kendisine mesaj atmışımdır. Defalarca kez adını unutup tekrar tekrar sordum ama artık unutmuyorum. Kendisine karşı saygısızlığım olduysa da özür dileyeyim artıkın. Ama yani hakkat diyorum bak kardeştir o cidden *
erman toroğlu ile aykut kocaman arasında polemik konusu olan cümledir..
türkiye türkçesinden bahsettiğini bile anlamayacak zekaya sahip yazalara şahit olmaktadır.

(#14779662)
türkçeyi atatürk'ün icat ettiğini sanan liseli.

(#14779509)
muhabbeti sağlam ve seviyeli yazar. teatide bulunmak güzeldi kendisiyle, devamını dilerim.
bana leyla ile mecnun dizisi için 1 hafta süre veren nadide insan. sende hoşgeldin..
sıkı bir ismail abi taraftarı yazardır.
saçma olduğu halde, söylenen tarafından öklit formülü gibi dos doğru, hiç bir tutarsızlığı yokmuş gibi söylenen sözlerdir.*
iki eli açıp birde kafayı hafif yukarı kaldırarak söylüyorsa tam lafının adamıdır.
Sevecen, candan insandır. Birazda naiftir. *