bugün

küfür çaresizliktir. hayatımda ettiğim en büyük küfür: "hadi ordan bok"tur.

merhaba ben pembe tolga tanıdınız mı beni?
küfür etmeden konuşamayan tipler var. insan hiç konuşmasınlar istiyor.
Yeri geldiğinde edilir ve özellikle 'amk' küfür olarak kullanılmaz. Noktadır o. O olmazsa cümle , paragraf eksik kalır amk.
küfür tabi edilmeli ancak gereksiz küfür edilmemeli, katiyyen küfür edilmicek diye bir kaide olmadığı gibi küfür edin diye bir yargı da yoktur zira çok küfredenler iticidir.
E tabi yerine göre benim diyen Uzakdoğu felsefesini alt edebilecek bir rehabilitasyon gücüne sahiptir. Özenle kullanmaya çalışırım. Ayrıca Can Yücel' e haksızlık olarak nitelendirdiğim başlıktır o yüzden ayrıca kızdım.
küfür her birimiz için ( erkek kız ayırt etmeksizin ) tıpkı yalan gibi ihtiyaç olduğu için fazla olmayan iticiliktir. şimdi şahsen ben trafikte araç ile seyrederken bildiğin makineli tüfek misali saydırıyorum sığır gibi kullananlara. saydırmasam migrenim başlıyor çünkü sinirden bir şekilde rahatlamam gerekiyor böyle durumlarda. sadece trafik içinde değil hani nihayetinde türkiye burası insan kalibremiz belli kimler ile karşılaştığımız belli gün içerisinde..

tabi ota b.ka küfür eden ise başlıkta kast edilen orası muhakkak zaten..
(bkz: amk diyen kız iticiliği)
yerine göre küfür etmek, son derece çekicidir. "her şeye küfür eden" dense idi, evet bu insanların çok itici olduğunu söylerdik.
Bir erkeği itici yapan en belirgin özellik. Bir kadının yanında küfür ediyorsan üzgünüm yalnızlığa mahkumsun canım.
Çok doğru ama adam kaşınıyorsa ne olacak diye soru sorduğum yazar.
- küfür etmeden konuş artık benimle!
+ ne yapayim deli ediyorsun beni !@#@##@
- ya hala devam ediyorsun ya!
+ tamam @!@##@# tamam!

Bence insan nerede küfür edilip nerede edilmesine gerek olmadığını bilmeli. Etmeyin demiyorum yerinde gerektiğinde edin.