bugün

köftesi hariç diğer bütün ürünlerini sevdiğim restoran.
Zafer plazanın oradaki Kızılay duraklarının arkasına mini şube açmışlar. Köfte ekmek ve döner servisi var. Fiyatı da gayet makul. Kötüleyen insanları anlayamıyorum, tadı gayet iyi.
sedat peker'in el attığı söylenen müessese.
hızlı servis, kalite ve ucuzluk, hepsi birarada.
Bir porsiyon köf... dememe varmadan köfte önüme geldi. Lan ne ara pişti de geldi? Öncesinde gelen salça ve sıcak ekmek nefis. Açık ayran güzel. Ama gel gör ki ASkerlik anılarım aklıma geldi. Öyle kalabalık bir ortam. Az sonra biri “Tanrı’mıza hamdolsun” diye başlayacak sandım. Hesaba gelince üstüne para verecekler diye tahmin ettim zira gayet uygun. Mesele şu ki yediğim gerçekten köfte mi onu tam bilmiyorum.
izmir selway outlet'te zehirlendiğim köfteci. dikkatli olun.
Bazen yediğiniz köfteler çiğmiş hissi veriyor ama yine de severek yiyorsunuz.
Fakirlerin nusr et' i. Yani benim de.
Ekmek kadayıfı harika olan yer. Geri kalanı ucuz olması harici bi Numarası yok. Evet.
hiç denemediğim fakir mekanı. köfte diye lastik veriyodur muhtemelen.
köfte yerine plastik satan kasap(!) zinciri.

şube açmaya başlayınca etin lezzeti değişti. ucuz ve hızlı olması insanları cezbediyor.
salata ve tatlılar fena değil.
kasap reyonundan darfresh dinlendirilmiş dilimli dana bifteği (dilimi) 6-10₺ arası bir fiyatla alabileceğiniz, ( iki dilim normal insana yetiyor) güzel işletme.
ilk yeri iznik'dedir. o zamanlar iyiydi tabi. etleri kendi çiftliğinden falan, on numara. sonra çok popüler olunca bursa'ya mekan açtı. sonra şubeler geldi. o sıra bunu vurmaya kalktılar, bir arkadaşım kurtardı kıçını. sonra iyice büyüdü ve o kıç kalktı. eski güzel, sağlıklı köfteden eser kalmadı.
Kimsenin Bilal Erdoğan tarafından satın alındığını bilmediği köfteci.
vasat bir köfteci.

karbonat basılmış iri köftelerinden ne anlıyorsunuz merak ediyorum doğrusu.
Zamanında son derece iyi iken, artık berbat köfteleri veya köftemsi şeyleri ile kendine köfteci diyen köfteci dükkanı. Son girdiğimden beri 1 yıl geçti, bir daha da tövbe olsun gitmem!
Ucuz ama lezzet olmayan köfteci mekanı. Yiyin ve gidin bir an önce anlayışı mevcut gibi geldi bana. Bak burada pişmişi var deyip hemen önüne atıyorlar yemeği. Karın doyurmaca yeri. Lezzet çok aramayın.
abartacak bir yanı yok f/p. giderseniz kahvaltı tavsiye ederim.
Hic gitmedim.
hiç gitmediğim ama üst üste şube olayına girince ankara'da sanayi içerisindeki köftehane veya gençlik parkının karşısında dolmuş durağındaki tükürük köftecisinin daha iyi köfte yaptığını düşünüyorum.
Köftesi değil ama döneri güzel olan her keseye uygun diyebileceğimiz Bursalıların sık uğradığı köfteci.
Calistigim sure icinde mesaiye kaldigimizda hemen siparis verilirdi, yillarca yedik bir sey olmadi. 1 hafta once okumus etmis iyi bir aileden gelen zengin bir tanidigimizla gittik. O gun tansiyon hapini almamis ondan mi bilmiyorum ama Kofteci yusuftayken bana bir seyler oluyor dedi ve ebru gundes gibi gozleri kaydi, noluyor tutun derken kutt diye dustu bayildi, ambulansi aradik hemen. O bir kac dakika icinde ayildi ama koskoca dag gibi adam altina sicmis. Mubala olarak soylemiyorum bildigin doldurmus altina. Kendine geldi zaten hemen ama eve gidene kadar gulmemek icin zor tuttuk kendimizi. Allah da bizi affetsin. Aradik gecen nasilsin diye. Kofteci yusuftan sonra ishal oldum 3 gun deli gibi sictim dedi. (bkz: *)
Bilal Erdoğan ın satın aldığı köftecidir. Tüm part time çalışan öğrenciler işten çıkarılmıştır. Bir daha nah girerim oraya.
heryeri köfte olsa ne olacak bilmedik bişey değil gitmeyin yemeyin ölmezsiniz.
Soyacı Yusuf olarak ismini değiştirmesi lazım bunların köftesinden yiyip de midesi ağrımayan var mı?
Hangi köfte ?

Bahsi geçen köfteci kelimesinin kökü köfte değildir.