bugün

Şüphesiz ki çoğunluğunu kadınların oluşturduğu bir örgüt. lan sana bugüne kadar kuzu yerine koyun yedirmişler hep. sorun senin et klasifikasyonunu, seçimini yapamayan kocanda, sevgilinde. sana kuzu diye koyunu iteleyen kasapta. kuzu kokmaz. layn. höt.
Hahahahahahha. Bir Adanalı olarak kokuyor dedikleri koku beni hiç rahatsız etmedi. Burada en çok koyun eti tüketilir. Adana kebapta koyun etinden yapılır. Ne bileyim daha şikayet edeni görmedim.

Aksine buralarda dana eti tercih edilmez yağsız, lezzetsiz ve sert bir et olduğu için. Yöresel farklılıklar işte. Doğaldır.
En iyi et koyun ettidir. Ondan daha iyisi ise kuzu etidir. Dana eti tamemen endüstüriyeldir. Hareketsiz ahırlarda hayvanlar tek düze beslenir, en küçük üreticide bile durum böykedir. Ama koyun eti doğaldır ahırda beslemeye uygun değildir beslendiği taktirde karlıda olamaz yada çok az olur. O yüzden doğaldır otlayarak gezerek beslenir. Dana etinden daha sağlıklı ve kçlezzetldir. Dana etinden kavurma bile olmaz. Anca kıyma olur.
Geçen kurban bayramından sonra lokantalar bozdu.
boş konuşmalarıyla kafa ütüleyen yemeğin tadını onca lezzzetine rağmen zırvalarıyla bozan insanlardır.
Kuzu ile koyun etini karıştıran örgüt. Evet kuzu eti kokmaz ancak koyun, oğlak, keçi bunlar kokar.
(bkz: balık eti kokuyor terör örgütü) valla bizim sitedeki bazı kadınlar bu örgütten. Neymiş herkes balığını balkonda pişirecekmiş. Ev benim mutfak benim amk sizene..
Kokuyor napalım.