bugün

bütün dizi eyvallah kelimesinin üstüne dönmektedir.
simay'ın 3.250 tl alışverişinde pos makinesinden 0.10 tl çekilmesi. görsel
cemresiz çok daha güzel olacak dizidir.aslında devre dışı bırakılmıştı zeynep karakteri gelmişti hemde etkileyici bir sahneyle ama ne olduysa şimdi zeynebi değiştirmeye başladılar.tek korkum kuzey ve cemre nin birlikte olması ıyy düşünemiyorum bile iğrenç bir şey çıkar ortaya.bu arada dikkatimi çekti zeynep ismi kuzey isminden yola çıkarak konulmuş sanırım.*
dizi tekrar kuzey güney çatışmasına döndüğü için mutluyuz.
çok direndim, çok sahiplendim bu diziyi ama artık yeter.*
cemre karakteri kimin akrabası, kimin yeğeniyse lütfen açıklasınlar artık.fazla sahne vereceğiz diye bokunu çıkarttılar resmen.sabah işe giderken ağır düğün makyajıyla alilere gidiyor. insan o saatte kalkıp işe zor yetişir,hanımefendi süslenmiş sabahın köründe,misafirlikte.yırtık dondan fırlar gibi her sahnede beliriveriyor.
diğer bir abartı ali karakterinin ergen tavırlarında. herkese atar,gider... şişlerler olum adamı,sen kime öyle artistlik yapıyorsun.mafya üyelerinin delici ve yaralayıcı alet kullanmadıkları dünya üzerindeki tek dizi olmasından kurtarıyor durumu hep.
güneye yapılan muameleye de hastayım.yakında flashbeklerle kaddafi gelecek neden beni kurtarmadın ha neden? diye sorarak, aslında libya meselesinde günahın güney de olduğu anlaşılacak ve arap ülkeleri güneye karşı tavır alacak.biraz azimli,zeki,hırslı bir adamı boktan bir senaryo ile itin g.tüne soktular resmen.dizinin başında saat 5 de güne başlayan okulunun yanı sıra babasına yardım eden ve golf kulübünde çalışan bu azimli genç,şimdi pazarcıların garson kızların dalga geçme argümanı olmuş.fazla bir şey istediğim yok,sadece biraz mantıklı bir senaryo...

son olarak cemrenin o şişmiş gözlerine lütfen göz altı makyajı yapmayın.
ali'nin son bölümde giydiği gömleğin çok güzel olduğu dizi. markasını bilen varsa söylesin reca ederim.
(bkz: sami tekinoğlu/#14848188)

sami tekinoğlu 26. bölümde içimizin yağlarını eritmiştir. babasın samiiii!
olay örgülerinin çok yavaş ilerlemesine rağmen kuzey karakterini yansıtan kıvanç tatlıtuğ'un inanılmaz oyunculuğuyla izlenilen dizi. helal lan sana.
özetinde kuzey siktirolun gidin demiştir ve bunu kesmemişlerdir.

ceza yakın.
Doğu batı kuzeydoğu kuzeybatı güneydoğu güneybatı. Hiçbir anlam ifade etmiyor dizi benim için izlemiyorum.
güney'in banu'yu parmağında oynattığı dizidir.
az evvel yayınlanan özetinde kuzey denyosu güney hımbılı ile telefonla konuşurken kuzeye kar yağıyordu güney de hava günlük güneşlik.
sanki biri kuzey kutbunda diğeri güney kutbunda. biz çok akıllyız diyen senaristler bu basit entegrasyonu sağlayamıyor. ha birde çevresinde, yöresinde prenses banu'nun annesi gibi geniş profilli bir anne tanıyan varsa sevabına kızını benimle tanıştırsın.
simayın ne bok olduğunu en kısa sürede anlayan ferhat olmuştur. sırf o yüzden seviyorum artık.
dizideki karakterlerin hemen hemen tamamının kıvanç'a hasta olduğu dizidir. cemre, simay, zeynep bi de ali...
aynı temponun 3 4 hafta daha sürmesi kuzey'in kalp ritmi bozukluğu, hipertansiyon, behçet hastalığı, zona, panik atak, sinirsel sedef gibi hastalıklara yakalanma sebebi olacaktır.
hayır benim burda kalbim yerinden fırlayacak sonunda.

ayrıca şu ferhat'ın pezevenk gibi konuşması sinirlerime dokunuyor.
cemre'nin bir an önce can beyi tavlaması gereken dizidir. elini çabuk tutmazsa ben tavlamak için müsaitim. *
cemre'nin kuş kadar beyniyle ferhat'ı tehdit ettiği dizi. handan hanım sandı zaar.
cemre'nin biran önce zeynep'i dudağından öpmesi gereken dizidir.
an itibarıyla dizi krolkta zirve yapmaktadır. abi o cemrenin şarkı söyleyiş.. ve şimdi cemre açık açık kaybettiğini anlamaktadır. kuzey zeynep'e yaklaşıyoooorrr..
lan bu kuzey bildiğin behlül çıktı, simay, cemre, zeynep, korkuyorum güneyin kayınvalidesiyle bile birşeyler olabilir.
nasıl bir duygu durumu lan bu ?
birazdan zeynep kuzeye verecek... reklama girdi ondan biliyorum.
bütün kızlar kuzey in peşinden koşuyor ama karısı başka dallara konuyor. kankası olan şahış iş bitince peçete tutanlar gibi. birde sağda solda dalaştığı kötü adamlar var. uğruna 4 yıl yattığı abisiyle konuşmuyor, bu arada abisinin eski nişanlısıda kuzey e yazıyor, bu arada kuzey yakışıklı, karizmatik, sözünde duran, mert, her işi yapabilen, gözü pek, 4 yıl hapiste yatmış, bütün kızların peşinden koştuğu, çok iyi kavga yapabilen, bağlama çalan, boynuzlu vb. kısacası bir helikopterden diğerine atlarken silahındaki şarjörü değiştiremiyor, birde süpermen gibi uçamıyor. bunun dışında adamda yok yok.
cemre'nin twitter'dan attığı tweetler diziyle eş zamanlı olarak twitter hesabında görülmektedir.
Uzun bir monotonluktan sonra bikac bolumdur atak yapmis olan dizidir.
cemre'nin veryansınları üzmüştür.