bugün

genelde midede fazla sıvı olmadan kusmak istenince başa gelen olay. kötü bir durum. öğüre öğüre insanın gözleri yuvasından fırlasa da, bütün iç organları ağzına gelse de yine de kusulamaz işte.
(deneyiniz: parmak atmak)
su icerseniz, hic beklemediginiz kadar cabuk kusacagınızı ve rahatlayacagınızı görürsünüz.
parmakları neredeyse mideye girecek kadar derinlere sokup, aklına iğrenç şeyler getirerek yapılan denemelerde bir nebze olsun başarı sağlamak olası.
hamamda yikanan bülent ersoy hayal edildiği vakit kaduk olan olgu.
(bkz: emotofobi)
cola icip sonra üstüne ip atlanirsa eger bu durumu cözülür.*
kusmaya çalışırken gözlerin kıpkırmızı olacağı durum.
kusmak istemeyip kusmak.
karışık işler. dün 10 seferden fazla kustum. hafif bir besin zehirlenmesi.
sonra acile gidiyorsunuz. aa neymiş efendim boş yatak yokmuş boşalınca hemen alacaklarmış. küfürü basıp özel bir hastaneye gidiyorsunuz. sonuç olarak; anneden ayrı kalmak zormuş.
parmakların devreye girmesini gerektiren durum.
gözleri irileştiren ve parmağın yardıma koşmasıyla nihayete erdirilen eylem.
buli-ne-mia.
ankara'da yaşanılan olaydır. sonu mutlu bitmiştir. tam da akşamında 'doğal yöntemlerle sağlık' adlı bir kitapta 'ayda en az iki kez kusularak mide rahatlatılırsa daha sağlıklı olunur, ki miide kendisine bakım yapmış olur' yazıyordu. ne sebeble oldu bilmiyorum ama uykumun bir saatini dayanılmaz miide ağrıları ve kusma isteğiyle geçirdim aynı gecesinde. sonu mutlu şekilde kusarak bitmiştir. sanırım kitaptan etkilenip kendimi rahatlatmıştım.
olmayinca olmuyor durumudur. her seferinde mideniz agziniza kadar gelir ama bir turlu beklenen sonuc elde edilemez. su icmeyi deneyebilirsiniz ama cok soguksa sayet daha beter edebilir. (bkz: oldurmez surundurur)
huzursuz midenin parmak atsanda kusturmayan cinsi, uyku en iyi ılacı.
(bkz: o son birayı içmeyecektim)
at bi parmak(boğazına)bak öyle bi sorun kalıyor mu?
tuvalete gidip klozete bakılmasıyla geçecek olan sorun. *
bi kadeh rakıyla çözülecek sorundur.
sorunlu ilişki bittiğinde hissedilen durumdur.
ağız dolusu kusmak ister insan o boşluk anında.
da kusamaz.
ölmek isteyip ölememek.
içinde bulunduğum durum.
Midem ağzımda ama kusamiyorum keşke kusturucu surup olsa veya midemi yıkasalar.
içinde bulunduğum durum.
Her an kusabilirim midem ağzımda ama gelmiyor.

Boğazıma 2 parmak da attim ama olmuyo. Bi daha pırasa yersem ne olayım.
görsel
çok büyük rahatsızlık ve sıkıntı veren bir durumdur.

bundan birkaç yıl önce sıcak bir yaz günü sokakta yediğim kokoreçten zehirlenmem sonucu başıma gelmiştir. akşam hiç bir şeyim yoktu.

gece saat 3 falandı galiba göğsümde korkunç bir sıkıntı, baskı, şiddetli çarpıntı, ter ile uyandım. ölüyorum sandım.
önce ne olduğunu anlamadım, kalp krizi diye düşünürken birden fışkırırcasına kustum foşşşş. her taraf battı ama rahatladım ohhh.

iyi ki de kustum yoksa gidiciydim.

(bkz: mide bulantısı)