bugün

atv'nin yeni bir saçma benzeri dizisi.

başrolde ki genci kız peşinde koşmak gibi rollerden tanıdığımız için, ilk kez eli silah tutarken göreceğimizden biraz şaşırmış durumdayız. *
atv'de başlayacak olan ismen komik dizi. muhtemelen senaristi osman sınavdır bu konuda her türlü iddiaya girerim. her osman sınav filminde oldugu gibi mafya ilişkilerini konu alacaktır muhtemelen film degilde oyuncular yaracaktır. genellikle osman sınav filmleri böyle oluyor kurtlar vadisi, kılıç ali vs diziler senaryo yönünden berbat oyuncu yönünden muhteşemdi sırf bu iki diziyi oyuncuları için izlemişligim vardır. bu dizide öyle olacaktır adam karakter yaratmasını biliyor.
altıncı entrye gelmişiz hala arda kural yazmamışlar. önden saçları dökülünce kazıtıp zaten psikopat halleri müthiş beceren bu adamın bu tiple neler yapacağı büyük merak söz konusu.
kusma noktasına getiren aşk ve romantizm temalı dizilerin ardından, uzun ömürlü olmasını dilediğim polisiye dizi. öte yandan esas karakterin hikayesi blind justice dizisini anımsatmıştır.
(bkz: kurşun bilal adlı dizinin saçma fragmanı)
fragmanını ilk gördüğümde 'anaa di caprio reis değil mi ya la bu' gibi saçma bir tepki verdiğim dizi.

bakalım beklenilen gibi komik ve aptalca bir dizi mi olacak, yoksa herkesi şaşırtacak mı...
arda kural' ın oynadığı dizidir. lakin artık yaşlanmıştır. kilo filanda almış. olmamış. yakışmamış.
ikinci bir 'arka sokaklar' vakası olmamasını umduğumuz, dizi adı bulmakta çekilen zorluğu bariz bir şekilde ortaya koyan saçma isimli yeni dizi.
Dizinin fragmaninda, Arda kural'in olgunlasmis, kilo almis ve saçlari dökülmüs oldugunu gördüm. Leonardo Di caprio'ya benzeyen ve hala karizmatik oyuncu.
(bkz: kuru sıkı bilal)
arda kural bir zamanlar leonardo dicaprio çakmasıyken bu son dizisi ile bizleri şaşkına uğratmıştır efendim.
afiş mi desem, başlarken çıkan resim mi desem neyse işte, onda da sanki bi' eminem havası var gibi.. böyle el hareketi çekecekmiş de, ayıp olmasın diye eline silah vermişler gibi sanki.
http://nullnullhttp://www...qYGkk&feature=related aha buda fragmanı. kalbi olanlar izlemesin. ayrıca bu ne amnkoyum? (bkz: ben galiba aglıyacagım)
arda kural eskiden ne kadar yakışıklıydı, boylu posluydu böyle. şimdi bi garip olmuş kilo mu almış nedir. atv'de yayınlanmaya başlayacak olan bir dizi efendim. bakalım, bekliyoruz.
fragmanında arda kural'ı görünce senelerin ne kadar zalim olabileceğini gözler önüne seren yeni atv dizisi.
an itibariyle dövüş sahneleriyle güldürmüş dizidir.o ne lan öyle mortal kombat gibi.
dövüş sahneleri uzak doğu filmlerini andırmaktadır.
türk dizisidir.*
behzat ç. varken beş para etmeyecek olan dizi.
türk dizilerinde bir ilk olarak yüz körlüğü gibi saçma bir uygulamanın kullanılacağı dizi; arda kural anlaşamayınca gökhan mumcu başrole gelecek ve yüz körü olan bir vaka ve arda' nın yüzünü bir yanılsama olarak görmüş olacakmış; zaten tutmayacak olan dizi böyle saçma bir uygulama ile ilk bölümden itibaren izleyici kitlesini kaybetmiş bir dici olacaktır.
türk televizyonlardaki polisiye dizi boşluğu'nu dolduran bir diğer dizi. amerikan dizilerinin yarısı polisiye dizi. biz de 3 tane polisiye dizi bile yok.
ağır işleyen ve psikolojik öğeler içeren bir polisiye dizi. güzeel.
arda kural'ın diziden ayrılacağı söylenmenkte olan atv yapımı yaz sezonu dizisi.

kurşun wtf ?
başrol oyuncusunun ilk bölümünde sonra ayrıldığı dizi. vay amk.

ayrıca bi 5 dk falan izledim, sonra küfrederek kapadım. bayağı mı desem, kalitesiz mi desem bilemedim. ismi bile komik.
baktılar behzat ç tuttu. artık ardı arkası kesilmez behzat ç klonlarının, çakmalarının. o değil behzat ç'nin başını da yemeseler bari.