bugün

(bkz: özlenen yazarlar)
(#25122344)

hep farkındaydım zaten. bu kız var ya taş gibi haaa diyordum. bu entryle artık eminim.
ahahah * çok tatlı lan bu.
(#24925476)

eski içicilerden kim kaldı bi kurt cobain bir de kazağı. * *
bayramını kutladığım yazar. iyi bayramlar. köyde olamamanin verdiği hüznü yaşayanlar derneği olarak aramızda görmek hem üzücü hem sevindirici. şaka şaka sevinmedim.
Çocuk la çocuk sövmeyin.
kurt cobainin -> kürt cobain olmasına işarettir.
çaylak olmuştur. hak yerini buldu.
(#23139281)

bak gulum bak evladim fazla merak iyi dehil.. klavyenin tadini bastan beri merak ediyon daha 17 yasindasin ama diliniz bi pabuc.. sonra subyanci oluyoz.. harbi fena sikecem birinizi bigun yasiniz kadar konusmayi ogrenceniz...

simdi yikil karsimdan..
http://galeri.uludagsozluk.com/r/583036/+

Bu filmi arayıp bulamamış onuncu nesil yazarımızdır, ayrıca bilen banada söylesin lan merak uyandırdı birden.
(#22830800) cevap hakkimi kullanmak istedigim yazar..

cevap vetiyorum dizinin adi; yarrrrrrrrrrrrraklarin efendisi...

ashadddghjddahjf.
manken olduğumu söylemesi tamam da işin kötüsü bunu beni aşağılamak için söylemesi...
ben namuslu bir şekilde mankenlik mesleğimi icra ediyorum tamam mı kendisinin kimseyi zan altında bırakmaya hakkı yok!
olmazsam olmaz tarzı takılıp, ismi hep üstler de olmasını isteyen vasat bir troll.
(bkz: #22489745) babasına karşı biraz sinirlenmiş ve kızmış yazar..

yahu durum farklı olabilir.. şöyle ki baba kendi eşine kol kanat gerip, onu kendisinden bir parça sayarken etrafındaki insanların yaptıklarını gördükçe kızının başına böyle bir durum gelmesinden korkabilir.. direk bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demeden önce ne diyor lan bu demek gerek..

yada ben direk olaya müdahil olarak saçma sapan şeyler yapıyorum ama olsun.. söylemesem içimde kalacaktı yahu.. *
marketten iki kilo terbiye almış yazar. neyse biter o aldığı da bakalım bekleycez.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
kurt cobainin kirmizi ezgisi diye okuduğum sıfat tamlamasıdır. bir an üzerime alınmam mı lazım acaba diye düşündürmüştür.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
kürt çobanının kırmızı kazagı şeklinde okuduğum sıfat tamlamasıdır. bir an gündemdeki bir şey sanılmıştır.
cok gergin sanirim regal oldu, nedir bu hirsin tatlim kim napti sana? soyle ben onlarin kulaklarini cekeyim, bi daha karismasinlar sana.
Pislik pislik. :p
(#22023874) masum "i " lere sahip yazardır. haşa huzurdan, summe haşa. hem mümkün değildir zaten.
Ikidir kızlar hakkında çarpıcı tespitlerine denk geliyorum. Son derece güzel eleştiriler yapıyor. Klavyesi kir tutmasın efenim.
görsel
(#21845294)

gocunmadım la o nerden çıktı. hem imam bana niye saldırsın ki? biz düzenli olarak sevişiyoruz imamla zaten. 7.caddenin dili olsa da konuşsa. bahçelide sevişmedik park bırakmadık imamımla. *
(#21836471)

imam tarafından tecavüze uğramıştır.

ahahaha her boka o kelimeleri kullanarak ayar vermeye çalışırsan kuul olmaya çalışırsan böyle ayar verirler işte.

tanım: çocuk yazar. sevimli yazar. severim kendisini. *
Çocuğum bak
iki,lafından biri sik, ikisi taşşak!

ben başka sen başka, bu konuştukların bende var, var olduğu için ihtiyaç duyduğumda kullanırım ama sende olmadığı için idareli kullan, her ihtiyacın olduğunda bulamayabilirsin...