bugün

Ahan da yeni bi yazar. Umarim fake yada troll degildir...
edit: arkadas rahatsiz misin sen? Neyi sikayet edeceksin? basligimi actilar diye mi ahahha??
Özel mesaj alınımını kapatmış kuul yazar.
Girilerini seri artılamıştım oysaki. Ulan Bendeki şansa tüküreyim.
(bkz: abla asabi çıktı)
Nick altı açıldı diye kızmış yazar. Kız küfür bile edemiyor yaa kıyamam "gerizekalı" ney yaa? * * *
azından mı öpmüş?
Konu ne bilmiyorum ama sanırım henüz yeni olduğu için nickaltı'nın ne demek olduğunu bilmeyen yazardır.

Nickaltı diğer yazarların bir yazar veya o yazarın girdiği entryler hakkında yazdığı yorumları içeren bir başlıktır. Kötü bir şey değil yani hepimizin var.
Boşuna öfkelenmesin yazarı.
(#27848990) bu zamanda zor bulunan kızlardandır.

Özel mesaj atamıyoruz kendisine nasıl ulaşabiliriz bilen var mı?
cinsel bakire olduğunu beyan etmiş, sağolsun.

şimdi gönül rahatlığıyla uyayabilirim artık.
vermem vermem deyip öküzün birine verecektir muhtemelen allah esirgesin.
Bakire olduğunu dile getirmesinde bir sakınca yoktur.
Nasıl ki siz seks hayatınızdan bahsediyorsanız ben de istediğim şeyden bahsederim.

Özel mesajım da kapalı. Eğer cidden abazanlar yazsın isteseydim ya da ilgi toplamak isteseydim özel mesajımı açardım.
Sen Yaptığınla gurur duyabilirsin.
Ben de yapmadığımla. Herkesin gurur kaynağı başkadır.
Verdiği için gurur duyanlara saygı gösteren yazar.
Pişmanmışsın gibi konuşuyorsun.
Kötü bir şey mi sence vermiş olman?

Yoksa nedir bu kuyruk acın?
Herkesin kendi seçimi değil mi?
Benim seçimime neden saygı duymuyorsun öyleyse?

Cidden çok Paradoks....
Sinirli yazar ablamız. inşallah bana patlamaz.
Meral akşener edasıyla masaya vurup ' hanımlaar, hanıımmlaaar' diye bağırmak istiyorum.

Vermek ne kızlar? Vermek ne demek? Böyle tabirleri kadınlar kullanmamalı kullanan erkeklere de ağzının payını vermeli. Çok çirkin bi kelime.

Ayrıca kınanacak bir düşüncesi yok.
Diğer sözlük kızlarından çok farklı olan bir yazardır.

Güzel ve okunur entry ler giriyor.
Sözlüğün seviyesini arttıracak yazar adaylarındandır.

Yeni olduğu için olabilir.
Umarım hep böyle kalır. Umarım Uludağ kirletmez onu.
özel mesajı kapalı olduğu için rahatsızlığını entry ile göstermek zorunda kalmış yazar. ilk 50 entrysinden birisi cinsel hayatı ile ilgili olduğu için, haliyle nick altına üşüşmüş herkes. bu konuda 2 entry daha girerse, sözlüğü; "evlilik öncesi seksi destekleyenler ve desteklemeyenler." şeklinde ikiye bölecektir.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)

ipekgorgun trolünden beridir böyle dikine giriş yapan görmemiştim. hadi hayırlısı.

edit: nicki biraz uzun olduğu için, ileride kendisinden kısaca "k.ö.b.p." olarak bahsedilebilir.
Best kezban ever. Nicke bak.

"erkektir yapar." zihniyetinde bir türbanlı, sinsi ve iki yüzlü bir yazar. Çok da asabi, sebebini biliyorum.
Selam tanışalım mı?

Özele gelsene.