bugün

kuranı kendi lehine kullandığını gösteren iddiaların neden olmadığını yazarsanız sevinirim sevgili yazarlar.
Yazmaktan kastın kuranın içeriğini kendisinin oluşturduğunu iddia etmekse yanlıştır. ''Oku! Yaradan Rabbinin adı ile! O, insanı bir kan pıhtısından yarattı. Oku! insana bilmediklerini belleten, kalemle yazmayı öğreten Rabbin en büyük kerem sahibidir.'' bilindiği üzere bu ayet peygamberimiz okuma bilmediğini söylediği zaman inmişti. Yani eğer hz. muhammed yazmış olsa idi neden okuma bilmediği halde böyle bir şey yazma gereği duyardı? Buradan bile onun yazmadığı anlaşılır. Ayrıca kuran diğer peygamberlerden de bahsediyor. Eğer hz. muhammed kendi kendine bir kitabı var edip, yazdıklarıyla peygamberliğini yüceltmeye çalışsaydı büyük ihtimalle incil gibi tevrat gibi diğer peygamberleri kötüleyecek nitelikte olurdu. Başlık açmak için başlık açmak gibi bir şey olmuş yaptığınız.
Yoksa “Onu uydurdu.” mu diyorlar? De ki: “Eğer onu ben uyduruyorsam, o taktirde Allah’tan bana gelecek bir şeye siz mani olamazsınız. O, O’nun (Kur’ân) hakkında daldığınız şeyleri (yaptığınız iftiraları) en iyi bilir. Benimle sizin aranızda O’na (Kur’ân-ı Kerim’e) şahit olarak O (Allah) yeter. Ve O; Gafur’dur, Rahîm’dir.”
" Göğü büyük bir kudretle bina ettik ve biz onu genişletmekteyiz "

Zariyat 47

insanların bizzat kendi işlediği kötülükler yüzünden karada ve denizlerde bozulmalar ortaya çıkmıştır. Dönmeleri için Allah yaptıklarının bazı kötü sonuçlarını dünyada onlara tattıracaktır "

Rum 41

Yoksa onu Muhammed uydurdumu diyorlar! Deki; haydi sizde onun denginde bir sure getirin ve Allah tan başka çağırabileceğiniz kim varsa onlarıda yardıma çağırın. Sözünüzde samimi iseniz bunu yapın.

Yunus 38.

"Kulumuz muhammed e indirdiğimiz kitabın bir benzerini ortaya koymak üzere bütün insanlar ve cinler bir araya gelseler ve birbirlerine yardımda etseler yine de onun bir benzerini ortaya getiremezlerdi"

isra 88.
ya sen bugüne kadar kaç tane çarpılmış insan gördün aklı fakir. Allah ben burdayım demez size. imanın var olan şekli önemli. göremediğin halde inanmak. he bir de şeytanın vesvesesini yakaldığınız an, o kafanın içinde, hep böyle konuştuğunu anlarsınız. kafirler de bu vesveseye zeka derler. zekalarına sıçtıklarım.
yeryuzunde carpan 3 cesit cisim vardir.
1. enerji ki buna ornek; elektrik.
2. motorlu motorsuz hareket edebilen bir tasit.
3. ben ve benim gibiler. (kufur yaziniz)
görsel