bugün

bodrum barlar sokağında her gece sıkı rock parçalar çalan bar.
dj öncelikle sizi elektronik parçalar ile bayar ve derken en beğenilen ve sevilen parçalar sıra sıra sizi mest eder.
hatta ah ulan şimdi bir manegarm, mithotyn olsa da dinleseydik derken sentenced-killing me çalması beni hayretlere düşürmüştür.
barda çalışan ahmetin saç modeli ise tam anlamıyla mükemmeldir, hatta kendisine ejderha ahmet dendiği bile olur...
bodrumun en kaliteli rock bari. körfezin pabucunu dama atmistir. fiyat olarak biraz yüksek olsada kaliteli ve büyük ortami ile bu acigi kapatiyor. playlisti hemen hemen her aksam aynidir. giriste gece 12 den sonra mutlaka uzun sayilabilecek kuyruklar olusur. ayni sarkilari calmalari bir süre sonra baysa da ortami ve eglencenin maksimum olmasiyla aranilan taze kandir. *
bodrum'un en iyi barlarındandır. rock müzik çalar. mekanın dekorasyonu, çalan müzikler, her şey tam anlamıyla mükemmeldir. her daim tıklım tıklım olur. yer bulmak bir derttir. ki zaten yer bulmaya da gerek yoktur. ayakta takılınan bir mekandır kendileri. sabaha kadar kalabalıklığını korur. boş geçirdiği gün yoktur. bodrum'da eğlenmek isteyen her gencin ilk tercihidir.
black horse and the cherry tree şarkısını yılmadan bıkmadan usanmadan çalan, defalarca gittikten sonra aynı şarkılar çalmasına rağmen tekrar gidilmek istenen, türkiye'nin bana göre en kalite rock bar'ı.
çok sert çalmaz hiç bir zaman, tam alternatif adamın yeridir.
çalsa çalsa sad but true çalarlar sert olarak, artık o da ne kadar serttir tartışılır.
yazları cumartesi geceleri kapısının önündeki kuyruk barlar sokagına taştığından gene aynı manzara ile karşılaştım girişi catamaran ın girişi kadar kalabalıktı. teğet geçtim hemen yanındaki körfez e girdim.
tartışmasız bodrumumuzun en iyi 2 rock barından biri. açılana kadar körfez ve adamik en iyileriydi. şimdi adamik bitti. kule ilk sırada körfez ikinci. ambiyans, kapasite ve kalite olarak körfezden iyi olmasına karşın körfezin sıcak ortamını pek hissedemediğim bardır. ha birde bu sezon kapıdaki kel güvenlik işi bırakmış bizi üzmüştür.
efendim gittik gördük artık rock bar'la alakası olmayan çakma rock bar. demek ki biz senelerden beri rock diye başka müzik dinlemişiz. rock denilince insanın aklına ne bileyim led zeppelin, doors vs. gelir, bu adamlar alternatif ile rock'ı baya bir karıştırmışlar. arkadaşlarla birşeyler içtik, çıktık sonra gece 1'de baktık hala aynı tarz çalıyor, ne anladım ben o rock bardan... yazık olmuş...
bodrum'un kalbindedir. genelde bodrum deyince akla gelen eller havaya tarzı eğlenceye çok sağlam bir alternatiftir. bodrum'daki ender rock barlardan birisi olduğundan tuzu kurudur ve neredeyse kışın dahi damsız almaz içeri.
bu yaz telefon ile aradım kendilerini ve diyaloglar şöyleydi;

+sizin mekanda çalmak istiyoruz hocam,
-dj misin?
+gitaristim ben dj ne alaka?
-bizim mekanda sadece dj sahne alıyor.
+yarram mekanın adı niye rock city o zaman?
-piyasa yapıyoz panpa ekmek parası...