bugün

sözlükte tanıdığım yegane dostlardan birisiydi. yarım saat önce aradım ulaşamadım. telefonu arkadaşı açtı, kukla motor kullanırken trafik kazası geçirmiş. Şerefsizin teki e-5 te makas atarken kuklayı görememiş ve motorun arka tekerleğine çarpmış. Freni de geç yapmış. Bak hala elim ayağım titriyor amk. O. Çocuğu kuklayı ezmiş lan ezmiş. Kaskı paramparça olmuş; hastahaneye götürene kadar yolda ruhunu teslim etmiş benim güzel kardeşim. Ulan daha çok şeyler yaşaman lazımdı. Hayat seni erken aldı bizden. Hayatı sikeyim. Ağlıyorum lan göt gel yine yaz yine eğlendir yazılarınla. Dalga geç hepimizle gel ulan gel amk..
Kendisi Evlenmiştir. O yüzden sözlüğü bıraktı ve giderken tüm kızları bana emanet etti. Kızlar tanışalım çekinmeyin.
Sözlüğün en güzel kızıdır.
Asılsız haberlere itibar etmeyiniz. Kuklayla evlenen o kız benim. Reca ediyorum artık düşün kuklamın nick altından.
Gençler ne yapıyorsunuz? Kukla su an dusta çıkınca söylerim yazar. Bıktım amk adamın kuyruklarından.

Doğalgazı keseyim de soğuk suyla yikansin ibne.
sol frame'de görünce "acaba bu sefer ne soktu" diye merak ettiren yazar.

helal olsun sana koca götlü adam...
Özlenen yazardır. Bel altı hikayeleri olsa da, beni her seferinde güldürür.
yaşıyorsan sevişelim kuki. entry mi beğenmekle kabul edebilirsin.
sözlüğü bırakan yazar. '' mhasto sözlük kızları sana emanet, artık hepsi senin '' dedi ve gitti. evet kızlar emanetimsiziniz. naz kapris istemem.
troll yazar.
gelirse sikecek sizi. bazilariniz dunden razi zaten.
Hakkındaki haberin yalan olduğunu düşünmek istiyorum.
Vefat ettiği iddia edilen yazar. Daha 20 gün önce entrylerini okuyorduk yahu. inanmak ıstemiyoruz kuki.
acı haberi ile bizi yıkan sevdiğimiz yazar.
keşke bu satırları yazıyor olmasaydık.
Ben de 2 ay sözlüğe girmedim kimse takmadı. Umarım doğru değildir.
Hard rock yapan yazarımız. Kumandayla arası iyi olan yazarımız.
Burdaysan mesaj at kanka.

Bir yazar.
susar mısınız o şuan ağlıyor!

off ya!
Gel artık özledik seni.

Bir yazar.
Sizleri bilmem ama yazılarını okumaktan zevk aldığım yazardır.
Yolda geliyor yazarı.
çok içtik hatırlamıyorum geceyi. bilseydim bu kadar yüklenmezdim kuki. *

bizi çekemiyorlar mk.
Üşüyoruz reyiz. Dön artık.

Hoşgeldin reyiiiiz. Özlettin vallahi.
ankara'ya her gittiğimizde iskender yediğimiz yer. ayrıca yemek yerken kukla gösterisi gerçekleştiriyorlar. ne anılar birikti orada...
kuki bittin gözün aydın felan diyorlar ne iş?

bi de kukun var mı lan hep merak etmiştim sormak bugüne kısmetmiş.