bugün

biraz yaşar kurt kokan albüme sahip şarkıcı. bilindik şarkısı "tek başına" dır. şizofren isimli albümde
-ahlak masası
-aptal kutusu
-beat
-daraldım
-hortum
-intro
-müzik
-parasal sevgi
-pasifist
-savasşın babaları
-şizofren
-şöhret
-tek başına

isimli şarkıları vardır.
kudret kurtcebe müzisyenlerin babaları arasındadır. albümdeki tek başına şarkısı nuri kurtcebe tarafından yazılmıştır. albümdeki tek koku kurtcebe kokusudur.
kent ozanları albümünde çocuk isimli düşündürücü şarkıyı seslendiren sanatçı, evet biraz yaşar kurt biraz da nejat yavaşoğulları ile çay içmişliği tavla oynamışlı var gibi.
bir dönem kramp'ta akustik gitar çalmış ve bugünlerde bisikletforum üyesi olarak genellikle şile ve kartepe'ye bisiklet turları düzenleyen kişi *. erkin baba'nın da söylediği tek başına şarkısının sahibi nuri kurtcebe'nin kardeşidir.

not: bisikletforum sitesine üye değilim. sadece uzaktan takip ediyorum. geçmişte kullandığım bisikletle darıca'ya gidip dönmüşlüğüm vardı.
akustik gitarda aşmış bir tekniği olan insan.
birkaç bisiklet turuna katılarak kendisiyle tanışma şerefine nail olduğum, dünya tatlısı bir kişi. yakında yeni albümü çıkacak.
tek başına adamdır. ve ne yazıkki kıymeti bilinememiştir, bilinemeyecektir.
hayvan gibi bisiklet süren değerli abimiz.

gran fondo'do yanyana oturmuşluğumuz var. tabi sele üzerinde pek yan yana duramıyoruz çünkü insan değil. bu arada altmış yaşında kendileri. saygılar.
Bir dönem her gün görüşme şansına sahip olduğum değerli müzisyen. Gitar konusunda Türkiye’nin en iyilerindendir. Bisiklete başlama serüvenini bilirim ki şu an aşmış durumda. Pek bilinmez ama “lahmacun” isimli Harika bir şarkısı da vardır.