bugün

Sapıktır kendisi, küçücük çocukların psikolojisini bozmaktan başka bi'şey değildir yaptığı. Yazık, hapislerde çürüsün.
Elbetteki ceza alması gereken insandır. Ama bu ülkede çocuk tecavüzcülerine bile 10 yıl ceza verilirken kendisine neden 38.5 yıl istenmiş? 38.5 yıl da gerçekten çok. Suç ve cezanın adaletli olması gerekir.
Sübhanallah bunu da gördük dedirten haber. Orospuyu öğretmen yaparsan olacağı budur.
"Yasemin A.'nın, 3.5 yaşındaki erkek çocuğu D.K.'ye şiddet uyguladığı iddia edildi. Anne Özden K., öğretmenin çocuğu kolundan tutarak fırlattığı ana tanık oldu."

Belki de tam bir veli iftirasıdır kim bilebilir?

Nasıl oluyormuş ensarcılar? Ensar vakfını korurken iyi..
Bu ogretmen kapali olsaydi, akp'li olmasindan çomarligina, edilgen asosyal dindar olmasindan, bastirilmis duygularinin esiri olmusluguna onlarca cirkin sifat havada ucusacakti. Neyse ki sekli semali gayet modern bir cizgide.. demek ki sapiklik bir kitlenin, zumrenin degil bireyin tanimlanabilecegi problem..
bu arada başı açık bir sapık çıktı diye diğer tüm sapık ordusu muhafazakar kesimi huoop yok eden çomarların da sözlükte malzemesi olmuş ama daha ne olduğu kesinleşmeyen olaydır.
Dün açtık ya başlığını.
Hayat o kadar garipleşti ki, insanlar neyi düşünüp üzüleceğini hangi konuya kafa yoracağını şaşırdı.
nasil bi manyaksin sen kadin?
sokakta açsa elleyecek bolca yobaz bulurdu. niye şimdi bir yobazın ağzına sakız oldu ki bu?
mantıksız insanı öğretmen yaparsanız olacağı budur.
vakıflardaki çocuklara göre çok daha şanslı çocuklardır !
Din min olmadığı için 50 yılla yargılanıyor yoksa şimdiye ifade verip evinde oturuyordu .
halbu ki istese her koşulda ellemek için biribirini kesecek binlerce zat-ı ertür kişi bulabilirdi kendisi.
Boyle ogretmenlerim olsaydi lisede simdi harvard'da okuyordum amk.

75 yasindaki ihtiyar dedelerle anca bu noktaya gelebildim.
anaç duyguları kabarmıştır ben bir yanlışlık göremedim.
nefsine yenik düşmüş bir bağyan hocamızın memesini elletmesidir. deseydin biz ellerdik çocukları neden sapık fantezilerine alet ediyorsun lan!