bugün

bez bebek,selena,sihiri annem tarzında sadece çocukların izleyebileceği dizidir.
atv'de yayına giren dizi. insanların saçmalamakta sınır tanımadığı, akılları sıra kurgu yaptıklarını sanan bir takım topluluğun kanal boş kalmasın isimli çalışması.
Dizi gerçekten'de izlencek gibi değildir.saçma sapan hikayesiyle gerçektende çok iğrençtir.ama şimdi başroldeki çocuk allah için yakışıklı yiğidi öldür hakkını yeme. (bkz: kenan ece)
saçma kelimesi yanında az kalır. çok güldüm ve dalga geçtim. yapmasınlar artık o kadroya yazık.
ismiyle ilgili hoş olmayan espriler dönen dizi.

- krem diye bi dizi var ya işte...
+krem mi. vazelindir o . napıyomuş o kremi ? ne için kullanıyormuş ?
çirkin betty çakması.
ismi çok garip olan dizi.
eskiden çirkin kızı canlandıran zeki kız işletme mezunu falan oluyordu neyse ki yine bize bok atmadılar pek sevinçliyim.
selena bile bu diziden daha iyidir.
kremle zayıflayan şişko kızın hikayesini anlatan salak dizi.
yayınlandığı tarih olan 2 eylül 2012 'de reyting sıralamasında tüm kişilerde birinci olan dizi. inanamayanlar için kaynak link : http://www.televizyondizi...zar-reytingleri/94113/09/

(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
(bkz: saçmalıyor efendim durduramıyoruz)
yakında bitecek olan dizidir. tv harbi harbi dizi çöplüğü oldu ya la.
rüya'yı canlandıran türkiye'de yaşayan -bir türk'le evli olan- brezilyalı bir model. ancak oldukça itici ki -zira dublajı da öyle- bir an önce aslı'nın sahneleri gelsin istiyorsunuz.
oldukça saçma olan ve atv de gösterilen dizi-film.
bir dizi ismiymiş. şu an duydum. ulan aklını sevdiklerim, bu isimde bir dizinin tutmasını mı bekliyorsunuz?
markası keremse bimde satılan bir peynir türü.
gelecek sezonda ise; krem: kaşar'ın yolu diye devam edecekmiş.
güzel olmayan insanların hayatta hiç bir yere gelemeyeceğini ve kimse tarafından önemsenmeyeceğini anlatmaya çalışan, amacı olmayan garip bir dizi.
ayrıca dizide çirkin rolünü oynayan 'aslı' karakteri, 'rüya' karakterinden de, diğer oyuncu kızı oynayan ebru akel'den de daha güzel.
ya da benim güzellik anlayışımda bir sorun var.
çirkin betty nin türk versiyonudur.
sanırım gençleri "gereksiz kozmetik ürün kullanımı"na karşı uyarmak için yapılmış bir dizi bu.
bana öyle geliyor yaani.

hani adamlar diyor ki: "bakın gençler, öyle bilip bilmeden kozmetik ürünlerine para dökmeyin. güzel yüzünüze ne idüğü belirsiz kremler sürmeyin. yoksa ahan da böyle çirkin bir şey olur çıkarsınız."
(bkz: larissa gacemer)

kısacası herkesin zannettiğinin aksine, çirkin iken güzelleşen bir kızın hikayesini değil; güzel iken çirkinleşen bir kızın hikayesini anlatan bir dizi aslında. adamlar nası ters köşe yapmış görüon mu hacıı??? inception falan halt etmiş aq*
önce türkan şoray ve ediz hun'un başrolde oynadığı filme beniyordur diye izlemeye başladım, ancak alakası yok. bir film izlemiştim vaktiyle, orada da kız bir ayakkabı giyince güzelleşiyordu, ama malzeme aynıydı, yani manken bir hatun gelmiyordu. neyse bu dizi vasat olsa da yine de izliyorum. ama güzel kızlı sahneler bayıyor. aslılı sahneler daha izlenable olsa da bu kadar da sakarlık olmaz kardeşim diyorsun. ama esas oğlan fena değil. aslı bir an önce kendine çeki düzen versin artık. bir de ebru akel diziden çıksın, çok itici. esas oğlanın azılı düşmanı da çok gereksiz.
bir dönem show tvde gençlik dizisi vardı. çirkin betty miydi neydi o. taklidin böylesi. * yalnız bu kız güzelleşse güzelleşse ne kadar olacak onu anlamadım. evrim mi geçirecek acaba.
(bkz: ya bence önemli olan iç güzelliği)

götüm gibi dizidir afedersin.
saçma salak bir büyü dizisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar