bugün

Limiti ödedikçe düşürün en sonunda kapattırın limit varsa sorun var demektir hasta bir toplumuz harcama hastası.
1) kartı kır
2) her ay asgarisini öde
3) sakın ve sakın 1 tl bile çektirme.

ayrıca bankaları niye suçluyorsunuz?
söke söke alırlar diye. arkadaş sen çatır çatır harcamışsın.
gıdım gıdım ödemişsin. belki de ödememişsin.
Karınızdan boşanın. Düzene girer.
Ölmek.
Entry dağa kaçtı.
Tum yerel, uluslararasi bankalari yatirim bankaciligi dahil olmak uzere havaya ucurmaktir. Ayni fight clup'daki gibi. Yoksa modern kolelik borclandirma sistemi kapitalizm bitmeden bitmez. Kapitalizm de sosyalizmle bitmez boyut degistirir. Yani tek cikar yol kaos, anarsi. Sevgiler, saygilar.
borcu borçla ödeyin.

örnek:
x bankasına olan 1 tl borcunuzu y bankasından kredi çekerek kapatın.
y bankasına borçlandığınız faizli 1.1 tl borcu z bankasından kredi çekerek kapatın.
z bankasına borçlandığınız faizli 1.2 tl borcu w bankasından kredi çekerek kapatın.

...nız faizli 1.465.56 tl borcu siz ölünce silerler.
kredi kartı kullanmamak .
Ben üniversitedeyken yaklaşık 6 yıl önce kredi kartı aldım. Hala borcu tahsil etmeye çalışıyorlar amk ahaha.
ödemek.
bankanın batmasıdır.
yüksek bir binadan atlamak.
sen kurtulursun ama geride kalanlar kurtulamaz.
(bkz: aldıklarını iade etmek)
4444 SALATI TEFRiCiYE OKUMAK ..
Borç ödenemeyecek kadar fazlaysa; kart yapılandırılmasına gidilmelidir.
kredi kartı kullanmamak.
1.bütün kredi kartlarını kapatacak miktarda bireysel kredi kullanma.başvuru sırasında kredi kartı borçlarını kapatacağının bildirilmesi gerekir.
2.tüm uğraşlarına rağmen kredi alamıyorsa bankayla birebir görüşüp kredi kartını yapılandırılmasını isteyebilir. bu da genelde borcun 12 taksite bölünmesi ile olur.
3.2. şık genellikle olumlu sonuçlansa da olumsuz sonuçlananlar için kredi kartındaki borç tutarı kadar para bir kaç günlüğüne birinden bulunup karta yatırılır tüm limit tutarı kadar internetten yada kuyuncudan taksitle altın alınır, altınlar bozdurulup para alınan kişiye iade edilir.böylece kart borcu taksitlendirilmiş olur. burada tabi altın alış satışta belli miktar zarar söz konusu ancak yeniden yapılandırmadaki faizle aynı hesaba geliyor.
(bkz: kolay gelsin)