bugün

Hemşirelik fakültesi ve kızları fenadır.
Üniversitem... Cidden kaliteli ve okunası bir özel üniversitedir. Hocaları ve eğitimi kalitelidir * kampüsü de güzeldir. Tam burslu okuyorsanız, size "abi yurda kaç lira ödüyorsun" diyene, "ne para ödemesi la? Üstüne bana para ödüyorlar" demesi zevklidir *
2011'den beri okumaya çalıştığım üniversite, üniversitem. hele ki hazırlığa 'novice' başlayacak kadar hiç ingilizce bilmeyerek gelmişseniz, bölümde baya bir zorlanmanız kuvvetli ihtimaldir.
2013 yılında mühendislik fakültesine; 38 kişi %100 burslu; 84 kişi %50 burslu, 78 kişi %25 burslu ve 64 kişi burssuz girmiştir.
orman arazisinde bahçe duvarı ruhsatı ile yapılmış özel üniversite.
Tıp fakültesine girersem mesud bahtiyar olacağım, bol burslu üniversitemiz.
rahmi koç'un yumurtalarını yalayanların okuduğu üniversite. ayrıca söylerken çok havalı ve cool görünüyor. param olsa okumak isterdim. sonuçta koç holding ailesine katılıyorsunuz. ama benim holdingim var gerçi. (bkz: peder holding)
mühendislik fakültesi öğrencilerinin süzme gerizekalı olduğunu kim milyoner ister yarışmasından öğrendiğim özel üniversitedir.
anadolu bursiyerleri programına başvurum kabul olursa inşallah öğrencisi olacağım üniversitedir.
Lafta kâr amacı gütmeyen fakat her öğrenciden yılda ortalama 20000 tl kâr eden üniversite.
okulu prestijli falan öğrencileri birbirinden niteliksiz olan üniversitedir.
tarih bölümü ile ilgili bilgi edinmek istediğim üniversite.
içinde sürü gibi Pkk sempatizanı barındıran üniversitedir, burda sosyalist'ten bahsetmiyorum, pkk sempatizanı diyorum, dikkat edilsin.
okuduğum üniversite. pkk sempatizanı çoktur ama hümanist maskesiyle gezerler, daha çok nefret edersin. öğrencilerinin çoğuysa arkadaşım demek istemeyeceğin profilde.
teknik, temizlik vs... işlerini taşeron firmalar yapmaktadır. eğer buraya girerseniz insanlık vahşetini görebilirsiniz. koçun kendi teknik personeli 2500 tl maaş alırken, taşeron teknik çalışanlar bunun yarısı kadar maaş almaktadırlar. taşeron firmaların üniversite içinde hiçbir sosyal hakları yoktur. kütüphaneden kitap dahi alıp okuyamazlar.
Hem çalışkan hem zengin hem de enayiyseniz bu üniversite tam size göredir.
Ağaç katlimanına sebep olan ormanın ortasına kurulan üniversite.

Gezizekalı mimarlar odasından açıklama bekliyoruz.

http://m.takvim.com.tr/gu...ocu-aydin-dogani-gormuyor
universite değil ticarethanedir. içine girenler bunu çok net görurler. en basit örneği okulun yurt fiyatlarının çok fahiş fiyatlarda olmasıdır. 2500 tl den başlar 7500 tl ye kadar gider. eğerki otopark ucreti ödemediyseniz aracınızı içeri sokamazsınız.
anlatıldığı kadar anlı şanlı olmayan universite. muhendislik fakultesi taban puanları itu den fazla ancak itu nun yanında alt eder. zira muhendislik fakultesinde labaratuvar sayısı çok az ve zaten fakultenin kendisi göt kadar.
neredeyse dünya çapında üniversiteler kadar ücret talep eden okul. buraya verilen para yüzde yüz israftır. dünya çapındaki üniversiteler almış başını giderken ürettikleri bir bok yoktur.
Hakikaten çok cakalı bi üniversite ama itü gibi uluslararası yarışmalarda derecesini ürettiklerini hiç görmediğim bi üniversite. Önceden koç deyince akan suların durduğunu düşünürdüm ama başlık beni düşündürdü ve bunu farkettim.
burslu okuyorsan zeki, burssuz okuyorsan salak. faydalarından yararlanmayı bilmek gerek.
son derece başarılı bir üniversitedir. üniversitenin başarısını öğrecilerinin uluslararası yarışmalarda aldığı başarıyla ölçmek çok mantıklı değil. dünya genelinde üniversite başarısı, hocalarının yaptığı yayınlarla ölçülür. bu konuda türkiyede en önde gelen okullardan biridir.
ayrıca efsane bir kampüsü vardır, boğaziçinden sonra en güzel kampüsü olan 2. okuldur bence.
Senelik 45-50 bin tl cik talep eden sözde "vakıf" üniversitesidir. tabiiğ canım.

(bkz: koç gibi maşallah üniversitesi)
akademik ortamlarda ne gibi artislikleri var onu bilemem ama koç diploması olan adam çok uluslu şirketlerde rahatlıkla iş bulur, cillop gibi maaşlar alır. emsal bi hr müdürüyle konuşup emin olabilirsiniz.

hee okula verdiğim paraya oranlarsam tabi o maaşı almam lazım diyene bir şey diyemem. ama koç bilgi, yeditepe benzeri bir okul değil. burslular haricinde orta sınıfa rastlayamazsın. çok düşük ihtimal yani. bir nevi patron çocukları kulübü.